Widok

czarny szlak

ostanio postanowiłem znaleźć "te wszystkie" bajery co podobno znajdują się gdzieć w pobliżu czarnego szlaku (może na nim samym nawet, mogłem przecież nie zauwarzyć;o). wiec wczoraj pojechałem sobie z Wrzesza ulicą Słowckiego do złotej karczmy i na skrzyzowaniu skreciłem w prawo na domki. jadąc w zdłuż nich (były po mojej prawicy) dojechałem do szlabanu i skręciłem na brązowy szlak. po jakimś czasie dpjechałem do czarnego i jechałem aż (tylko?) do "tej" asfaltowej drogi (tej takiej długiej, która zaczyna sie przed złotą karczmą, ma ok 6km i można nią przejeżdzając przez doline radości dojechac do Oliwy). nic nie znalazłem:o\ może ktoś mi powie gdzie to jest bo tam podobno nawet huśtawka jest??:oD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hey jak ktoś Tobie udzieli informacji to daj znać pohjade z Tobą lub skocze w pojedynke. Słyszałem cos o tym miejscu ale tez do końca nie wiem gdzie to jest .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mozemysz skoczyć razem bo kumpel się połamał i zostało mu 5 tygodni "odsiadki". znasz niebieski szlak?? jeśli przejeżdzsz wsztskie przeszkody to raczej się z tobą nie równam:oD ale moze skoczyc coś znaleźć tylko ostatnio strasznie kiepska pogoda:oP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc dzisiaj jade to zobaczyc. jak narazie jest ladna pogoda wiec jade kolo 16.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy przejeżdżasz cały wspomniany wyżej niebieski szlak? Jaki masz rower?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta wiadomość nic nie wnosci. Zarejestrowałem sie i se testuję forum.

Rower, rower, rower i komputer :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rower to składak , sam go zlozylem :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj to giant terrago red silver ... Lka:o) słyszałem ze 21" to samobujstwo no, ale jakś jeszcze żyję po 900 km:o) dzisja przyciełem sztyce i jest ok:oD
jaki(ą) masz amorek/ramę itd??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rama to Alu 7001 , 17', RST DELTA PRO 10cm Powietrze, Osprzęt założony już na zime STX RC, w styczniu bede montowal LX-y. No jeszcze nie wiem czy LX , zastanawiam się nad firmą s****. Shimano jest dla mnie monopolista na rynku czesci rowerowych a monopolu bardzo nie lubie TPSA :-( pewnie wiesz o co mi chodzi. Wczoraj wracajac z Moreny zlapalem gume ha ha ha , kazdemu sie zdaza. Nie mialem nic na wymiasne dom blisko wiec z buta. Oprocz jazdy na rowerze biegam i wczoraj wlasnie postanowiulem sobie pobiegac. Jestem ciekawy jakie jest Twije zdanie na temat firm rowerowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

shimano

Kolego!



Po pierwsze shimano nie jest monopolista, bo jak sam slusznie zauwazylesm mozna kupic jeszcze s****a, a jak jezdzisz na szosie to campagnolo...



Po drugie, zastanowiles sie przez chwile, dlaczego shimano ma taka, a nie inna pozycje na rynku??? Sprawdz na czym jezdza zawodnicy i zapytaj ich co mysla o swoim sprzecie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no coz, czy nam sie to podoba, czy nie, shimano robi wiekszosc komponentow na najwyzszym poziomie... dopoki za wszystko placa sponsorzy nie mam nic przeciwko jezdzie na XTRze;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hpoy są koło żeliwiaka. Dojeżdzasz do żeliwiaka i potem w lewo do góry. Po prawej będziesz miał jakiś betonowy budyneczek. Hopy są na samym szlaku a drabinki już nie ma bo ktoś zniszczył :(, ale poskakać można. Kuba. Miłej jazdy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

Gdzie w w Gdyni kupic rower górski? (4 odpowiedzi)

Tak jak w temacie poszukuje roweru górskiego w dobrej cenie

do góry