Widok

części używane auto szrot

Witam, poszukuje jakiegoś auto szrotu gdzie mogę kupić zderzak chłdonice itd,.. interesuje mnie najbardzie do forda
ktos coś wie?
proszę o odp
z góry dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zobacz w Rumii przy trasie na Wejherowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, poszukaj info w na tej stronce, dość przydatna:
http://www.sprowadz-auto.pl/category/sprowadzanie-samochodow/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
zobacz na ul Uczniowskiej
tam mają dość dużo Fordów..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koło stadionu Lechii masz szrot ta ulica nazywa się chyba Narwicka lub Uczniowska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Mnie interesują części do vw passat najlepiej gdzieś w pobliżu Gdyni, szukam przewodu (rura) od turbo do intercoolera passat b5 1.9 tdi, zamienników nie ma a oryginał drogi fajnie byłoby dorwać jakąś używkę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdańsku na Ul.Lęborskiej podobno jest szrocik, sąsiad mi mówił.Ja szukam szrotu gdzie mają trochę cześci do W124.Jak by ktoś wiedział to niech napisze będę wdzięczna :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam u nas w Olsztynie a dokładniej kolo olsztyna miejscowosc Dywity Korkuć czesci samochodowe najwiekszy szrot w polsce , naprawde jest wszystko ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wszystkim chętnie polecam znaną firmę PANTA w Letniewie oraz ostatnio w Przejazdowie widziałem dość spory plac z częściami używanymi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedź do http://www.mlipinski.pl/czy-oplaca-sie-kupowac-czesci-na-szrocie/ dostaniesz części w dobrej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

do góry