Widok

czuję podstęp

Ludzie konaktują się wyłącznie w celu zdobycia energii.Mają nato różne skrypty.Ty masz na biedactwo.Bardzo skueczne.Chłopie nie ma chorób psychicznych,ludzie są tylko w procesach,których my nie rozumiemy.Symptomy biorą się z niezadowolenia.Zastanów się co tak naprawdę chcesz aby zaistniało w twoim życiu.Co to by było,że jak pomyślisz o tym to czujesz jak energia wypełnia twoje ciało.Zycie jest naprawdę proste.M.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uuuuuła, nieźle :) Napisz coś jeszcze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Autorce wątku proponuję rozmowę z psychiatrą. Na temat chorób psychicznych
Niech wszyscy, którzy źle mi życzą, pocałują mnie w d*pę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ona najwyraźniej nie ma poczucia choroby i mieć nie będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z autorką i podoba mi się jej spojrzenie na sprawę. Wystarczy troszkę wyobraźni, nieszablonowego myślenia. Mówiąc prościej "robię to co lubię i lubię to co robię", jeżeli odczuwam satysfakcję (energię) to nakręcam się chcąc więcej i więcej satysfakcji. W pewnym sensie jest to taki ukryty egoizm, który siedzi w każdym z nas.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Poznam koleżankę na babskie wypady (6 odpowiedzi)

Poznam koleżankę, może młodą mamę gdyż tez jestem 26 letnia mamą. Chętnie wyjdę ja babskie...

Szukam koleżanki/Starogard Gdanski (5 odpowiedzi)

Hej, mieszkam w Stg od kilku lat, ale jakoś znajomych tu brak. Szukam zwyczajnie koleżanki, kogoś...

Szukam znajomych (3 odpowiedzi)

Hej. Nazywam się Beata mam34 lata. Szukam znajomych w podobnym wieku z którymi mogę umówić się na...

do góry