Widok

czy herbata yerba mate

Nauka Temat dostępny też na forum:
naprawdę pomaga w koncentracji i nauce, co za tym idzie?
http://yerbamate.opki.eu

czy można ją pić normalnie z kubana, czy trzeba tej całej, mało efektownej, ceremonii ze specjalnym pojemniczkiem, rurką, która się nie zatyka i takie tam....

cejlońska teina jest gorsza od indiańskiej mateiny?
... przeklął szpetnie i powędrował dalej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to nie jest herbata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jak najbardziej jest herbata... Głupoty piszesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Yerba jest zdrowsza od kawy, zdecydowanie, ponieważ posiada także witaminy, które wspomagają różne procesy w organizmie(także te układu nerwowego).
Dla przykładu(moim zdaniem oczywiście): 1 kubek średnio mocnej yerby = 2 kubki kawy parzonej z 2 łyżek + do tego trzeba było by dodać witaminy.

Czytałem gdzieś też, że yerba zawiera także aminokwasy, które jak wiadomo są materiałem do produkcji i regeneracji białek w naszym organizmie.

Do nauki można zakupić też w aptece różne specyfiki, mieszanki witaminowe, itp.
Jednak polecam zwykły Aspargin (poszukajcie w google) - dostępne bez recepty i tanie.

Jeśli ktoś chciałby pofatygować się po receptę, to może ogarnąć sobie Piracetam (Lucetam, Nootropil, Memotropil - ten najtańszy odpowiednik). Jest to lek stosowany w leczeniu zespołów otępieniowych, spadków koncentracji po odstawieniu narkotyków, itp. Jego działanie polega na dostarczaniu do neuronów większej ilości związków wysokoenergetycznych, co usprawnia ich działanie.
Lecz ostrzegam - jest opisanych w internecie kilka przypadków uzależnienia od piracetamu.
Info w poście oczywiście tylko w celach edukacyjnych(;>), a jeśli chcecie wiedzieć więcej, to GOOGLE!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,

Pije yerbe od 3 lat. Wcześniej byłem uzależniony od kawy, teraz spokojnie o niej zapomniałem jedynie popijam raz na jakis czas dla smaku. Wszystko zależy też jaka yerba - kupisz np w Klifie na wage za 50zl za kliogram i wiecej to syf (nie wiesz co tam jest). Polecam kupic w orygin alnym opakowaniu np Pajarito, Rosamonte lub La Merced.
Od jakiegoś czasu na Obłużu sprzedają yerbe w pawilonie na leśnym obok poczty jest taki mały sklepik. Mają niezły wybór i ceny tańsze niż na Allegro. Ja kupowałem 1kg Pajarito u nich za 19zł. Dla mnie bomba bo wcześniej płaciłem 30zł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli chodzi o własciwości to wszystko to o czym piszesz jest prawdą. Więcej informacji znajdziesz tutaj http://www.yerbafreaks.pl/o-yerba-mate.html . A ja osd siebie muszę dodać, że piłam kiedys nałogowo napoje energetyczne, a teraz zupełnie nie wiem jak ja mogłam na nich funkcjonowac i tak sie truć. Dosłownie nie do pomyslenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak yerba ma wiele właściwości zdrowotnych
Wyplywa dobrze na odchudzanie, pobudza Na koncentrację myślę że też ma pozytywny wpływ. https://krolzieleni.pl ja tutaj kupuje i bardzo sobie chwalę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli szukasz zdrowych alternatyw, to spróbuj innych, np. japońska matcha oczyszcza organizm. Dobrej jakości herbatę kupisz tutaj https://ouritsumatcha.pl/ . Ich liście pochodzą z Japonii z ekologicznych upraw, dlatego nie zawierają żadnych konserwantów. Wysoką jakość potwierdzają też certyfikaty. Możesz też ją komuś podarować w prezencie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Oksywie

Osiedle Gdyńskie - opinie i oceny (125 odpowiedzi)

Osiedle Gdyńskie powstaje na najwyższym, morenowym wzniesieniu Kępy Oksywskiej. Sąsiedztwo lasu...

Czy bloki przy ul. Zeglarzy, Oksywie są teraz niebezpieczne? (7 odpowiedzi)

Słyszałem że przy blokach na ul. Żeglarzy, Oksywie zrobiła sie duża patologia. Naprawdę jest tam...

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

do góry