Widok

czy na rolkach też jeżdzicie?

czestowidać on na rowerze ona na rolkach obok albo za oraz odwrotnie ale zadziej.:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie, raczej biegamy zimą czasem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja czasami jezdze na rolkach, fajne laski mozna spotkac :D Kiedys z mocnym wiatrem w plecy jechałem prawie 40km\h !!
www.trek.gd.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak poznać, że jedzie się na rolkach 40 km/h i jak szybko wytracić taką prędkość w razie potrzeby bez uszczerbku na zdrowiu własnym i innych. Zarówno na chodniku jak i na ścieżce może zajść taka potrzeba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o, a były tu dwie odpowiedzi, już skasował ktoś :>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja czasem jezdze jak mnie dziewczyna wyciagnie ale nie przepadam za tym..:] a poza tym. czas na rolkach to czas stracony (czyt. lepiej isc na rower:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po chodniku jakoś nie mam ochoty, a ścieżki rowerowe jak nazwa i oznaczenia wskazują nie są dla rolkarzy –według prawa pieszych (jak wszyscy powinni wiedzieć ale nie wiedzą).

I tu może nasunąć się pytanie dlaczego wszyscy z zamiłowaniem wpychają się na ścieżki rowerowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś usuwa posty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na to wygląda :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
karlos napisał(a):

> Czy ktoś usuwa posty?

Nie da się tego ukryć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Usuwaczu drogi:) nie rob tego:>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rup to!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sciezka rowerowa jest dla wszystkich co nieporuszają sie pieszo na nogach
nigdzie naswiecie niebuduje sie oddzielnie ściezek dla rowerów ,rolek ,deskorolek,czy jeszcze innych mozliwosci spedzania czasu rekreacyjnie.
rolkaki jeżdzi sie tylkowtedy pochodniku jak i rowerami gdy niema innej mozliwośći niech któryś prubuje pojeżdzić deptakiem w lato albo na monciaku rolkami.
ja chetnie korzystam skarzdego sportu dla przyjemnosci a le ostatnio widziałem dziewczyna na rolkach i chłopak na rowerku i fajnie to wygladało dotadtkow czasmi dziewczynapodczepiona pod rowerek widac mieli fajna zabawe i oto chodzi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ps.sorki za literówkę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry