Widok

odbiór mieszkania

Czy zna ktoś dobrego fachowca "od odbiorów"? Sama się na tym nie znam i chętnie bym wynajęła specjalistę, który mógłby mi towarzyszyć przy odbiorze mieszkania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Musisz przede wszystkim dobrze przestudiowac umowę jaka zawarłaś ze sprzedajacym mieszkanie po to abys mogła wyegzekwowac to wszystko za co zapłaciłaś. Zwracasz tez uwagę na to wszystko na co zwracałaś w swoich dotychczasowych miejscach zamieszkania a więc czy działaja wszystkie nosniki energii, czy są dobrze zamontowane, czy tynki sa gładkie i równe, czy okna sie dobrze otwierają, czy drzwi sa dobrze spasowane, czy parapety sa osadzone dobrze i równo....najlepiej gdyby uczestnik odbioru mieszkania dał Ci z pół godziny na samodzielne obejzenie mieszkania...bez takiego "nadzoru" o wiele łatwiej znależc ewentualna usterkę.
pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poczytaj sobie
http://www.odbiormieszkania.pl/odbior-mieszkania-szczegoly.htm
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taka firma by mi się przydała... ale w Trójmieście...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja zona sama odbierala mieszkanie i bez problemu sobie poradzila .nie trzeba fachowca aby odebrac mieszkanie

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Apartamenty w Trójmieście (9 odpowiedzi)

Witam. Które osiedla apartamentowców wg. Was są uważane za najbardziej ekskluzywne w Trójmieście?...

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

wymiana drzwi (12 odpowiedzi)

Będę potrzebowała wymienić drzwi do swojego mieszkania w bloku. Jakie drzwi polecacie? Chciałabym...

do góry