Odpowiadasz na:

oddam

oddam
Torebka,stan dobry,bez uszkodzen.Odbior osobisty,Gdansk-Środmiescie. gg 5721369 Mile widziana czekoladka :) badz 2 chupa-chupsy jablkowe:)

oddam
Torebka,stan dobry,bez uszkodzen.Odbior osobisty,Gdansk-Środmiescie. gg 5721369 Mile widziana czekoladka :) badz 2 chupa-chupsy jablkowe:)

zobacz wątek
15 lat temu
~Anna

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry