Widok

debata kandydatów na wójta

Bojano Koleczkowo Temat dostępny też na forum:
" Jest informacja o debacie przedwyborczej , która jest organizowana przez Dziennik Bałtycki i są zaproszeni wszyscy kandydaci na wójta gminy Szemud. Debata ma charakter otwarty więc każdy może na nią przyjść . Tak więc piątek 10 maja godz. 18 sala Hali Widowiskowej w Szemudzie."
Idziemy?

'
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na stronie p.Kalkowskiego (http://www.razem-szemud.pl) jest link do relacji z debaty
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
dlaczego reklamujesz tu tego typa? juz ktoś podał link
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bo Marta to krewna Kalkowskiego ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
pewnie pracy jego rodzina szuka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
prosze pilnować głosowania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
i co to da ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
aaa i wszystko jasne. A pamiętacie jak Kalkowski przeniósł bliżej Bojana i Koleczkowa s-6?
Jak zostanie wójtem to przeprowadzi ją przez środek wsi :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
KALKOWSKI NA PREZYDENTA .....ZIMBABWE .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zatem po odrzuceniu Kalkowskiego który jako mieszkaniec Kielna podrzucił dla Koleczkowa S6 oraz Fopkego - POstępowiec wierzący w Tuska wszechmocnego pozostają dwaj o tym samym nazwisku - stary i młody. Chyba można rzucić monetą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
Dlaczego że z PO to już jest złe, myślisz jak większość, tak myśląc jesteś złodziejem bo w Niemczech dla Niemca Polacy kradną samochody, więc ty też jako Polak kradniesz. Takie durne uogólnianie.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
dokładnie prezes, myslę jak ty:)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Więc ty też jesteś kolejnym wyznawcą.... czyli lemingiem. Nie martw się = za jakiś czas się przebudzisz ( a może nie?)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Hahaha, się uśmiałem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie wiara w PO (i należenie do tej partii) jest wystarczającym dowodem ułomności myślenia obywatelskiego i antyhistorycznego (niewyciąganie wniosków z historii) co skreśla go w moich oczach jako osobę kompetentną do tej funkcji oraz ukazuje go jako osobę koniunkturalną, etatystyczną, która będzie dbała o swój interes a nie ogółu ( jak jego kolesie siedzący na innych drabinkach władzy).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nie należę i nie jestem zwolennikiem PO a zwłaszcza nie PIS, tylko nie uogólniam ludzi pod względem politycznym, Fopke jako jedyny kandydat był przed moim domem, i nie tylko moim, mogłem z nim porozmawiać na różne tematy, w przeciwieństwie do innych kandydatów których widziałem tylko na plakatach.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro tak zrobi to głosuję na niego! Wolę porządną drogę niż stać w korkach do ronda w Chwaszczynie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
No to jesteś w błędzie bo na tą drogę wjazdu nie będzie ino smród i hałas
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Z tego co widziałem to wjazd będzie gdzieś na drodze Koleczkowo-Kielno więc wystarczy się kawałek cofnąć - co i tak jest lepsze niż stanie w korku do Chwaszczyna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
I będziesz miał piękny widok przez ekrany na tę drogę wyczekaną , ale jeśli tak lubisz to współczuję .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja się dzisiaj pomodliłem , jutro też to zrobię i w poniedziałek też będę się modlił itd..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pomodl sie takze za mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za katechetki nie trzeba się modlić ,one są taaaaaakie święte.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No..... święta prawda ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Twoja wyobraźnia nie ogarnia tego co się stanie jak droga pójdzie przez wieś. Rozumiem masz ułomność, ale mi chodziło o to, ze Kalkowski DOPROWADZIŁ swoimi wrzaskami do tego, ze drogę PRZESUNIĘTO w stronę Bojana. Oprócz tego, że jest egoistą dbającym tylko o własne podwórko to nie podobają mi się jego metody. Jest bezwzględny w działaniu. I to powiedzą ci wszyscy co go dobrze znają.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłem na jednej sesji rady gminnej. Posłuchałem jak różni radni się wypowiadają (składnia, logiczne myślenie, zabieranie głosu w dyskusji na aktualny temat lub odlot, (nie)znajomość prawa itd - itd polecam) - ponieważ tu omawiamy Kalkowskiego - moje spostrzeżenia : pieniacz, choleryk, dużo szumu wokół własnej osoby, nieznajomośc prawa, ignorant, co chwilę wychodził na telefon, nie dotrwał zresztą do końca sesji, ogólne wrażenie negatywne i raczej brak kompetencji do tej funkcji. Będzie skonfliktowany ze wszystkimi i będzie robił PRowskie "wrzutki" aby odsunąć od siebie zainteesowanie opinii publicznej. To moje spostrzeżenia i ocena w pełni subiektywna.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
zgadzam sie w pelni z "pyta" ale wlasnie tacy ludzie dostaja sie na takie stanowiska i mozecie pisac co chcecie to nie zmieni nic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
dlatego na bezrybiu to i Fopke ryba ;)
Dlatego po wysłuchaniu wszystkich uważam, że on jest w miarę ogarnięty. A co do PO to mam dość podobne zdanie do ciebie ale uważam, że samorząd lokalny to coś innego niz tam na górze. Facet jest obcy, nie ma tu układów a jakby co to w nastepnych wyborach za 2 lata poleci. I tyle.
Dla mnie Kalkowski to byłby najgorszy wybór.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zauważcie jedno nasze samorządy odzwierciedlają nasze wybory parlamentarne. Nie ma kogo wybrać. Wartościowi ludzie trzymają się z dala od władzy.Jak będą wybory do sejmu tez nie będzie na kogo głosować. Co z tego że nazwiska będą ale jakie. Nie ide na wybory bo żaden z kandydatów nie jest tego wart.Może to błąd ale zauważcie czym chcą nas kupić- cukierkami żadnych konkretów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaki mogą być konkrety skoro wchodzi się w "cudze buty"?
"Tak krawiec kraje jak mu materii staje".
Oczywiście masz prawo nie iść ale w tym przypadku jest to klasyczna ordynacja większościowa więc kogo wybierzemy tego będziemy mieli. Albo wybiorą inni. Kielnianie są dobrze zorganizowani, szczególnie miejscowy bo to prawie jak klan rodzinny.
Zważywszy na cnoty i niecnoty poszczególnych kandydatów uważam, że Fopke jest najbardziej ogarnięty, młody dość ale i niegłupi jak się go słucha. Poza tym dla mnie największym jego walorem jest to, że nie jest tu uwikłany.
I żeby wszystko było jasne - mieszkam tu od kilku lat, Fopke to nie moja rodzina ale ponieważ Kalkowski dał sie poznać podczas walki o drogę z najgorszej strony uważam, ze nie jest to dobry kandydat.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sztab wyborczy Pana Fopke rozpoczyna Pan Hirsch - który już "zasłużył" się gminie jak i dla Koleczkowa. Nie wróży to nic dobrego - bo prawdopodobnie jest w tym sztabie po to - aby trafić spowrotem do UG. Pan Hirsch mieszka w Kielnie - dla wiadomości.
Dla mniej zorientowanych - Pan Hirsch był odwołany poprzez referendum przez mieszkańców kilkanaście lat temu - więc zastanówcie się dobrze czy chcecie znów ryzykować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok, Hisrcha nie znoszę tak jak Kalkowskiego, bo oni tak ramię w ramię przy tej drodze manipulowali. Ciekawe dlaczego się "rozeszli"?
Można zapytać Fopkego kogo chce na wicewójta -innej możliwości przed wyborami do samorządu terytorialnego Hirsch nie ma.
Nadal uważam, że Fopke to mniejsze zło
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Błąd. Na wybory iść trzeba. Wystarczy skreślić tak, aby głos był nieważny.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też tak myślę. Wygra wprawdzie ten co dostanie większość, ale będzie wiedział, że poparcia naszego nie ma.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zależy od naszego celu. Jeśli chcemy zamanifestować, że nie ma dobrego kandydata to ok, ale jeśli wybieramy "mniejsze zło" to może się okazać, że wygra najgorszy. Ja osobiście tego sobie nie życzę :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiele raczej nie popsuje, pamiętaj że Radni jeszcze są i to do nich należy głos decydujący w sprawach finansowych. Budżet zamknięty, więc innowacji też nie wprowadzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan od polskiego klamiesz HIRSZ nie zostal odwolany w referendum mieszkancow tylko polegl w gierkach radnych
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno dzisiaj o 17.50 w Telewizji Gdańsk ma się odbyć debata kandydatów na stanowisko wujta gminy Szemud. Niestety będę w tym czasie w pracy, a chętnie bym wszystkich kandydatów posłuchał i zobaczył "na żywo". Czy ktoś moze tą debatę może zgrać na jakiś nośnik ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To nie debata tylko spoty reklamowe. Filmik A.Kowalewskiego obejrzysz na forum SFGS
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to kiepsko bo filmików z panami to niekoniecznie chce mi się oglądać. Na forum SFGS już zaglądałem, ale po tym w dalszym ciągu nie wiem na kogo warto zagłosować. Wiem że wyglada to dość małostkowo, ale moze ktoś podpowie który z kandydatów jest "prokoleczkowski" bo z wpisów na forach nie ma o tym mowy albo informacje o niektórych kandydatach są wręcz negatywne dla Koleczkowa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No cóż, chyba żaden.
Poczytaj wpisy, szczególnie na forum, zastanów się który odpowiada na pytania i jak, oceń jako człowieka, poczytaj ulotki (szczególnie treści "między wierszami") i podejmij decyzję.
Za 1,5 roku znów będzie nadzieja :) Szybko zleci więc może w razie złej decyzji nie zdąży nic popsuć.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
p. Kalkowski przesunął S6 w pierwotne jej miejsce i możecie się go czepiać, bo jako jedyny coś zrobił. Do reszty kandydatów nie można się przyczepić, bo nic jeszcze nie zrobili.
p. Kalkowski jako jedyny ma stosowne WYKSZTAŁCENIE, więc Ci co mają w głowie poukłdane, zauważą ten znaczący atut:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
s****ut, nie atut.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzę, że forumowicze posługują się obszernym zakresem słów he he
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kalkowski ma wykształcenie pieniacza i twardogłowa. Z nim nie ma możliwości rozmowy, dopóki nie zapyta się T. Haase.
A z tą drogą to naprawdę ciekawostka, może ktoś wie czemu tak bardzo te tereny na południu gminy są tak trefne? Nie tylko S6 w wersji A1 (k. Kielna) upada ale i wariant Obwodnicy Metropolitalnej, który miał łączyć Szemud z Miszewem i zupełnie odsunąłby S6 od Bojanai, przepadł od razu na wstępie jak oparzony. O co tu chodzi ?????? Po cholerę wpychać drogę przez środek największych miejscowości gminy Bojana i Koleczkowa zamiast ją puścić polami !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak nie wiadomo o co chodzi ,to chodzi o ziemię na działki i pieniądze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli kogoś interesuje przebieg debaty, odpowiedzi na pytania zarówno iinternautów jak i obecnych na spotkaniu osób i inne informacje dotyczące naszej gminy to zapraszam na bog pana Fopke http: http://www.fopke.pl
Niestety kontrkandydaci nie przedstawiają takich informacji na swoich stronach, a szkoda można byłoby porównać. A tak z relacji wiadomo, że pan Fopke przebija na głowę kompetencjami, inteligencją i otwartością oraz możliwościami innych kandydatów. Jeżeli jest inaczej proszę podać przyklłady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A na lechię chodzi z Donaldem ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
na pewno nie na smieszna druzynke z 1 ligi bez stadionu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz dlaczego lechia nie spadnie ?
Bo Donald nie będzie chodził na 1-ligę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co ma piernik do wiatraka? A może na dzika lepiej wpaść i wódę i w ten sposób załatwić interes ? Chociaż Hasse to przecież też jest w kole PO?
A merytorycznie i do rzeczy, gdzie są wypowiedzi innych konrtkandydatów i gdzie są przykłady?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
materiał video Tomasza Fopke

http://www.youtube.com/watch?v=KCp_x-we26M&feature=player_embedded
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cisza Wyborcza ludziska cisza wyborcza jest:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Kielno

Dzisiejsza debata (64 odpowiedzi)

Proste zasady, a prowadzący i tak się pomylił. Pytanie do kontrkandydata i Kalkowski dostał 1,5...

Dzieje się... (9 odpowiedzi)

https://szemud.pl/aktualnosci/informacja-o-wyniku-i-przetargu-ustnego-nieograniczonego-na-sprzeda...

zakup domu w Kielnie (6 odpowiedzi)

Witam Zamierzam kupić dom w Kielnie przy Jeziornej. Ale czytając co się wyprawia wokół Waszego...

do góry