Widok

depilacja laserowaa

Korzystam z zabiegów z depilacji laserowej - z każdym kolejna wizytą efekt jest coraz lepszy i naprawdę przynosi oczekiwane rezultaty :-) Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Nie mam żadnych zastrzeżeń :-)
Polecam paniom zmagającym się z nadmiernym owłosieniem, to naprawdę działa :-)
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: -
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Równiez korzystam z zabiegu depilacji laserowej, ale zauważyłam, że w innych gabinetach np. bliss na świętojańskiej ceny depilacji są niższe, a czas zabiegu dodatkowo krótszy, ponieważ tam stosują już laser lightsheer duo o większej powierzchni, co znacznie skraca czas zabiegu. Jestem niezadowolona, ponieważ w gabienecie Laserline nie ma sprecyzowanych cen. Niby za depilację bikini cena jest określona, a jak chcę, żeby Pani faktycznie wykonała najdroższą wersje bikini, to i tak nie depiluje wszytkich włosów deklarując, że to już inny obszar. Nie wiem, ale wydaje mi się, że znam anatomię ciała i wiem, gdzie kończy się bikini. Przecież chodzi o to , żeby klient wracał do gabinetu na inne zabiegi. Oczywiście teraz rozważam, czy nie skorzystac z usług innego gabinetu, gdzie zrobię bikini wraz z pośladkami za tą samą cenę co samo bikini w Laserline. Chyba powini sie zastanowić, bo straca klientów.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też korzystałam z depilacji laserowej w Laser Line, ale też myślę o zmianie gabinetu. Myślę, że trzeba iść z postępem i skoro nie inwestują w najnowszy sprzęt pora zmienić gabinet. Możesz podać nazwę konkurencyjnego gabinetu z nowszym laserem?
Dziękuję z góry
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
korzystałam z Laser line, ale ostatnio jestem niezadowolona. Poszukuję nowego salonu z depilacją laserową
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziewczyny tam mają stary sprzęt !!! ja wyszłam poparzona a te babki nie znają się na rzeczy tylko kasują- za nic !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry