Widok

deweloper Dekpol???????

Czy wiecie może coś więcej o tym deweloperze?????? Zastanawiam się nad kupnem mieszkania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
z tego co mi wiadomo to za jakieś 2 tygodnie jak dobrze pójdzie (ale czy to prawda nie wiadomo)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktos ma jakies info co i jak z odbiorami ? czy woda i scieki juz sa ? i za jaki czas moga juz byc podpisywane umowy notarialne (ostateczne)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam ja slyszalam ze za 2 tygodnie mozna bedzie odebrac klucze ale czy napewno,tez tam bedziemy mieszkac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli wynika ze za 2 tyg podpisywanie aktow notarialnych ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tego niewiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, woda i scieki działają, odbiory chyba w następnym tygodniu, ktoś wie coś o terminie podpisywania aktów notarialnych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wynika ze juz nie dlugo odbiory i klucze i akty notarialne , mozna by bylo zorganizowac jakies spotkanie integracyjne :) moze w garazu , jak to bylo w alternatywy 4 :) (oni sie spotykali w piwnicy w klubie lokatora )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zastanawiam sie z Zona nad zakupem mieszkania wlasnie na Osiedlu Jasminowym. Tylko mam obawy do firmy Budros, tzn,
1) czy jest to pewna (chyba nie oglosi upadlosci w najblizszym czasi) i solidna firma.
2) Czy dobrze zostaly wykonczone Wasze mieszkania, duzo poprawek?
3) Czy umowy podpisywaliscie w formie aktu notarialnego?
4) No i ogólnie, czy warto? :-) bo nie daleko tez sa mieszkania wybudowane przez firme Dekpol i City House - w sumie nie wiadomo co wybierac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiadomo już coś na temat kiedy będzie można się wprowadzać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może założylibyśmy forum mieszkańców słonecznego osiedla, myślę ze znajdzie się kilka spraw które trzeba obgadać i ustalić. Może na portalu moje osiedle? Co wy na to?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo dobra myśl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez jestem za , ale tam chyba na moimosiedlu juz jest zalozony watek odnosnie osiedla slonecznego ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdzilam, jest tam juz watek o tym osiedlu. Zainteresowanym podaje link do strony http://gdansk-sloneczne.mojeosiedle.pl/viewforum.php?f=1783&sid=6a6d9fd9bb826c43c0e47dd14eeec2d9
Pozniej mozna ewentualnie pomyslec tylko o naszym forum ale to jak znajda sie chetni :) Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wczesniej napisalem post, ale nie za bardzo on tutaj pasuje, myslalem dobrze a napisalem odwrotnie :-) tzn.:

zastanawiam sie z Zona nad zakupem mieszkania wlasnie na Osiedlu Slonecznym :-). Tylko mam obawy do firmy Dekpol, tzn,
1) czy jest to pewna (chyba nie oglosi upadlosci w najblizszym czasi) i solidna firma.
2) Czy dobrze zostaly wykonczone Wasze mieszkania, duzo poprawek?
3) Czy umowy podpisywaliscie w formie aktu notarialnego?
4) No i ogólnie, czy warto? :-) bo nie daleko tez sa mieszkania wybudowane przez firme Budros i City House
Prosze o o odpowiedz, bo moze zostalbym Waszy, sasiadem :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm jak narazie nie mam do nich zadnych zastrzezen , no ale jeszcze odbiorow nie bylo technicznych , wydaja sie wiarygodni , umowe moglem ale nie musialem miec w formie aktu notarialnego (przedwstepna , wybralem bez zeby nie pchac sie w wieksze koszty , ale i wplacilem zaliczki malo , wiec i nie ryzykuje duzo ) , mieszkania i wszystko kolo blokow wyglada fachowo.
Jak dla mnie jestem zadowolony bo i cena byla ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam sąsiadów coś DEKPOL opóźnia się z oddaniem mieszkań. W ciągle przesuwa terminy tłumacząc ze papiery złożył gdzieś i czeka na decyzje. Ciekawe jak długo jeszcze będzie zwlekał z tym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również witam sąsiadów! :) Z tego co wiem, to wszystkie odbiory techniczne już są, zaś odbiór naszych mieszkań maksymalnie za 3 tygodnie... tyle się czeka na wydanie pozwolenia na użytkowanie budynku z nadzoru budowlanego. Sama już się nie mogę doczekać... no i akt by się przydał, żeby móc papiery do sądu zanieść i płacić mniej bankowi...
Pozdrawiam,

A.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
3 tygodnie juz blisko a nic nie słychać o odbiorach ;-) coś znowu ściemniają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trochę informacji Wam podam: 17.08.2009 uprawomacnia się decyzja o pozwoleniu na urzytkowanie, dopiero po tej dacie można zacząć organizować odbiry mieszkań(tj. spisać liczniki itd.) jak i akty notarialne. Napewno zostaniecie o tym wszyscy poinformowani przez dewelopera. Jeżeli chodzi o wymianę kluczy do zamków "górnych" to powinno to nastąpić w pierwszej połowie września. Klucze do drzwi wejściowych na klatkę oraz do komórek lokatorskich(drzwi wejściowe) powinny być przekazane jednocześnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wymiana kluczy już po odbiorze mieszkania? To chyba jakieś nieporozuminie. Wkładki do zamków w drzwiach wejściowych do mieszkania _muszą_ być wyminione w czasie jego odbioru (żeby była gwarancja, że po odbiorze nikt poza właścicielem nie ma kluczy i nie może wejść do lokalu) i co ważne, opakowanie z nową wkładką musi być fabrycznie zapakowane i otwarte dopiero przy odbierającym...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (419 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

do góry