Widok

dj na wesele czy ktoś zna dj eRBi z Luzina ?

Witam. Szukam dj na wesele czy słyszeliście coś o dj eRBi (radek) z Luzina ? Słyszałam o nim od koleżanki była zadowolona ale to dla mnie za mało ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
podaj meila to napiszę coś o sprawdzonym dj z Luzina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Skoro nie chcesz pisać na forum to co to za dj?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
J bylam na weselu gdzie gral (sala w linii) i powiem tak jesli ktos lubi muzyke w stylu cipu cipu lenka to ten dj jest ok ja bym go u siebie na weselu nie polecala

gra za duzo disco polo za malo innej muzyki a do tego nie puszcza oryginalow tylko remixy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jestem po rozmowie z nim i wiem że muzyka to kwestia do dogadania uzależniona od pary młodej . Ogólnie miłe wrażenie jest bardzo ugodowy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uważam, że DJ ERBI. Robi to wszystko z wielkim zamiłowaniem a to najważniejsze. Byłem na imprezie prowadzonej przez niego, było zaj... ..., doskonała wodzirejka muzyka 100% dopasowana do imprezy. Odpowiednie nagłośnienie i światła i takiego typu bajery.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byle nie DJ Lenek kompletne beztalencie za 4000 zl za wesele to już coś trzeba umieć Facet gubi się na każdym kroku nie panuje i nie zajmuje się weselem Ani głosu ani dowcipu ani prezencji Nie bierzcie go bo bedziecie żałować tak jak ja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Popieram ciebie Olu w 100% szkoda kasy dla tego faceta Nie potrafi prowadzić imprezy nie stwarza klimatu Mocno przereklamowany w necie Nuda nuda i jeszcze raz nuda na imprezach z DJ Lenkiem Wygląda jak chłop malorolny i jak by się urwał z choinki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też jestem za tym by odpuścić sobie tego faceta by później nie zalowac dj lenek to strata kasy przereklamowana sierota za zarobione pieniądze tych ludzi co się dali nabrać na jego gadke Kompletnie nie nadaje się na wodzireja muzyka okropna takie cipu cipu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

hejterzy niech ujadają, takie ich życie...
Rada dla w/w hejtera : Chcąc być cwanym pisz z różnych adresów IP i nie minuta po minucie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kupię

Gdzie warto zamowic kwiaty w Gdansku?? (63 odpowiedzi)

Dziewczyny poniewaz jestem za granica niemam za bardzo mozliwosci jezdzenia po kwiaciarniach.Bede...

do góry