droga DRL nie zdajesz sobie sprawy z tego co mowisz mam na mysli twoja wypowiedz z 14 marca "Niestety opinię na temat przychodni w Swissmedzie psują Panie w Recepcji. Są niekompetentne i nieuprzejme. " Po 1 jestem ciekawa jak bys zapamietala np 100firm z czego kazdy pracownik ma idywidualnie dopasowany pakiet ... Po 2 rejestracja nr 3 i 2 sama przygotowuje sobie karty pacjentow wiec mowiac ze panie w rejestacji nie przekazujakart nie masz pojecia o czym mowisz i zwalasz to na te biedne dziewczyny.. PO 3 jestes swiadoma z tego ze?? jesli nie podejdziesz do rejestracji przed wizyta u dr Skweresa tylko ominiesz ja!! wizyta nie zostanie odznaczona w systemie i lekarz za ciebie nie dostanie pieniedz poniewasz TOBIE sie nie chcialo poczekac Zycie no nie?? Po 4 jestem ciekawa czy ty w swojej pracy jestes zawsze usmiechnieta mila i tak idealnie wszystko wiesz (znalazla sie wszechwiedzaca panna) Proponuje tobie jako osobie w ciazy bys popracowala nad swoja cierpliwoscia bo gdy urodzisz bedzie ci to potrzebne .