Widok

dobre ceny w miłej atmosferze

gospodarz troszke narzuca swoje importowane wina ale ogólnie jak się określi czego poszukuje to OK. Wina dobre gatunkowo ale z racji małego lokalu wybór nakierowany na standardy jak francja,włochy czy nowy swiat, brakuje świezej krwi win z innych lokalizacji... Okazuje sie ze w winiarniach nie musi byc drogo.Wino kupicie tam juz za 30 zl :-)
Moja ocena
Festus kategoria: Sklepy z winami
obsługa: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
asortyment: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam sklep . Wina na każdą kieszeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i wina superrrrr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy organizują jakieś szkolenia czy degustacje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszamy na degustacje w każde 2 pierwsze weekendy miesiąca (piątek - sobota).
Co do szkoleń - wystarczy zapytać sprzedawcę o interesujące kwestie na temat wina :) chętnie dzielimy się wiedzą.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry