Widok
dobre ceny w miłej atmosferze
gospodarz troszke narzuca swoje importowane wina ale ogólnie jak się określi czego poszukuje to OK. Wina dobre gatunkowo ale z racji małego lokalu wybór nakierowany na standardy jak francja,włochy czy nowy swiat, brakuje świezej krwi win z innych lokalizacji... Okazuje sie ze w winiarniach nie musi byc drogo.Wino kupicie tam juz za 30 zl :-)
Moja ocena
Festus
kategoria: Sklepy z winami
obsługa: 6
pomoc merytoryczna: 6
asortyment: 4
przystępność cen: 4
ocena ogólna: 5
5.0
* maksymalna ocena 6