Widok

dobry kantor

Znacie jakieś dobre kantory internetowe? Ja znam jeden kantorinternetowy.pl Nie dość, że kurs jest dobry, to jeszcze można zarobić na ich Programach. Naprawdę dobry kantor.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podobno niezły jest Ergokantor. Zresztą na ich stronie można sprawdzić kursy i faktycznie są dobre. Konto zakłada się u nich za darmo, przelewy w większości banków są też za darmo. No i wszystko załatwić można już w kilkanaście minut.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na stronie strefawalut jest spoko wyszukiwarka kantorów - warto rozejrzeć się w swojej najbliższej okolicy i zaoszczedzic na czasie dojazdu do dalekiej placówki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

znałem taki, facet zawsze mylił się na swoja niekorzyść. Dobry to kantor był.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Osobiście mogę polecić kantor Gieldawalut.com - sam z niego korzystam i jestem bardzo zadowolony z jego usług. Najlepsze kursy, a na dodatek rabat dla nowych klientów to rzeczy koło których nie możemy przejść obojętnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam Alior Kantor, korzystam już długo, przelewy na czas, wszystko bez zarzutów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z kilku e-kantorów jestem bardzo zadowolony. Najbardziej z Pluskantor.pl, jest kompletny nie zawodzi na żadnym etapie realizacji a pierwsza wymiana do 5000 odbywa się po czystym kursie rynkowym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No, no tak fajnej promocji jeszcze nie widziałem w żadnym innym kantorze online:) Skłaniam się jednak ku przewalutowaniem w pluskantor.pl nie tylko dlatego. Nie planuję jednorazowej wymiany, ale szukam kantoru do stałej współpracy. Kursy widzę standardowy korzystne, spread i tak symboliczny, a na dodatek moj bank obsługiwany jest bezpłatnie w ramach przelewów w walucie. Wyliczyłem że oszczędzić mogę sporo pieniędzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Giełdawalut.com działa ok a kursy są niskie, bardzo korzystne szczegolnie jak sie czesto wymienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już od dawna nie wymieniam pieniędzy w zwykłych kantorach. Mam konto na Pluskantor i tam wymieniam najtaniej i najwygodniej. W dodatku o każdej porze dnia i nocy - bez wychodzenia z domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wymieniam na Pluskantor, bo mają bardzo dobre kursy, a poza tym niską prowizję, przy groszowym spreadzie, co sprawia, że wymiana u nich wychodzi taniej niż w innych e-kantorach. A miałam już konta na różnych platformach więc mam porównanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

również polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A kojarzycie kantor Pomarańczarnia.pl https://pomaranczarnia.pl ? Bo, tam też możecie wymienić swoje pieniądze na dowolną walutę. Z tego co wiem mają oni opłacalne kursy. A, żeby wymieniać u nich drogą online- bo jest taka możliwość, wystarczy się zarejestrować. Także wszystko odbywa się tutaj sprawnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wymieniam w Kantorekspert.pl i jestem bardzo zadowolona, szybka realizacja i kursy super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

proszę o radę w sprawie zakupu laptopa :) (12 odpowiedzi)

hej, może ktoś na tym forum zna się na rzeczy albo może polecić mi jakieś informatyczne forum...

Sztuczne kwiaty do wiązanek na groby - gdzie kupię? (11 odpowiedzi)

Gdzie kupię ładne, efektowne sztuczne kwiaty i dodatki do zrobienia wiązanek i bukietów na groby?...

Hazard nie stoi w miejscu (24 odpowiedzi)

Hazard nie stoi w miejscu, a nowe kasyna pojawiają się co roku w dużych ilościach. Jest to...

do góry