Widok

dobry kurs prawa jazdy w gdańsku - gdzie?

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
Hej, nie znalazłam na forum wiec pytam..
jakie miejsce byście polecali na kurs prawa jazdy??
w 3miescie jest sporo możliwości, lecz nie wiem co wybrać
Z doświadczenia wiecie zapewne jacy instruktorzy i gdzie sa najbardziej cierpliwi ;)
czy informacje podawane byly przydatne podczas egzaminu? itp
jaki sa wasze doświadczenia - z góry dziękuje!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z gdańska nie znam ale z czystym sumieniem mogę polecić OSK Kłys z Pruszcza Gdańskiego- zdałam za 2 razem i muszę powiedzieć że wg mnie mają bardzo profesjonalne podejście do sprawy- jazdy mialam z panem Jerzym Kłysem i jego córką Kasią- naprawde polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
o -dzięki bardzo.
za cenę dojazdu czasem sie opłaca dobry nauczyciel ;)beatka7 napisał(a):

> z gdańska nie znam ale z czystym sumieniem mogę polecić OSK
> Kłys z Pruszcza Gdańskiego- zdałam za 2 razem i muszę
> powiedzieć że wg mnie mają bardzo profesjonalne podejście do
> sprawy- jazdy mialam z panem Jerzym Kłysem i jego córką Kasią-
> naprawde polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Polecam Ośrodek Delta w Gdańsku na ul. Miessnera, profesjonalne nauczanie, przystępne ceny. Ja zdałem za pierwszym razem i z czystym sumeniem moge polecic Delte.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja też się do tego podpisuję :) Świetni instruktorzy i cholernie cierpliwi:D

No i zdałam za pierwszym razem chociaż wcześniej nie miałam styczności z prowadzeniem auta :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
oczywiście, że Delta ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
Delta ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zapisz się http://bestatrade.pl/szukanie-dobrego-instruktora-nauki-jazdy/ doskonali instruktorzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, dla mnie prywatnie najlepszym OSK w trojmieście jest Delta Plus na przymorzu. Mają atrakcyjne ceny, bezstresowa atmosfera i przede wszystkim wykwalifikowani instruktorzy, którzy nauczą każdego prowadzić samochód. A teoria prowadzona jest na mistrzowskim poziomie, dokładnie jest omawiany każdy rozdział z książek na przykładach z życia oraz dobra dogodnością jest to że zajęcia prowadzone są często indywidualnie przez co można więcej się nauczyć, co pomaga w bezstresowo zdać teorie! Polecam wszystkim, którzy się jeszcze nie zdecydowali ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
tak jak przedmówcy wyżej tylko Delta ale ta na Zaspie na Meissnera :) ja zdałam za pierwszym razem nawet obyło się bez większego stresu. Wykłady bardzo ciekawe nawet Pan Remek przyniósł oponę i tłumaczył różnicę między letnią a zimowa :D Swoją drogą czy ktoś wie dlaczego inna firma na Przymorzy nazywa się Delta Plus? Czy to przypadek? Rozmawiałam ze swoim instruktorem ale mi nie odpowiedział.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja polecę z czystym sumieniem ośrodek szkolenia na Oruni w "zrembie"alex chyba i instruktora p.Tadeusza.masz zdane za 1 podejsciem na 100% niema innej możliwosci wszystkich tak przygotowuje .POLECAM .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
taki siwy z brodą i ciemnozielonym punto jeździł?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam szkole jazdy ABC w Gdansku Wrzeszczu! Jezdzilam z panem Tomkiem. Bardzo sympatyczne 30 godziny :) I zdany egzamin za 1 podejsciem!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Delta w Gdańsku na Zaspie. Super szkoła. Nic dodać, nic ująć.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja z czystym sumieniem moge polecic "Lekcja" na ul.Dąbrowszczaków. Instruktorem jest p.Marek Kaliszak,instruktor z 18letnim stażem,nie jakis tam młody koles,który sie wymądrza. Szkoła ta ma duża zdawalnosc za 1 razem,wiec to o czyms swiadczy.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wiem , że odgrzewam baaaaaardzo stary temat ale muszę jakoś władować euforie z powodu zdanego PRAWKA :D:D:D
A wszystko dzięki panom z OES'u :*

nawet taki muł jak ja dał radę :D

http://gdansk.szkola-oes.pl/ jakby co
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11
ja też wczoraj zdałam dzięki tej szkole, naprawdę polecam :) instruktor pan Krzysiu to złoty człowiek, przede wszystkim opanowany i rzeczowy. OES serdecznie polecam :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
A ja polecam OSKAR'a z Łostowic, naprawdę świetny osk, trzymają wysoki poziom.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7
OSK AS na Kartuskiej. Poczytaj opinie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11
Również polecam za mną 18 godzin nauki jazdy z sympatycznym Panem Stasiem :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
alfa przy szkole nr.39 wreszcz lub przy alfa centrum
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
BARDZO POLECAM OSK OSKAR
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
zdawałam 2,5r temu, w CARUSKU, oczywiście polecam, bo zdałam a 1wszym razem :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie polecam Polmozbytu na Długich Ogrodach, polecam Vektre we Wrzeszczu, Do Luzu we Wrzeszczu obie szkoły w szkole Konradinium.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
tylko Carusek Ja, moja Małżonka i szwagierka wszyscy za pierwszym razem takze tylko Carusek i Pan Marek :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
pan Marek swietny instrukto polecam ja i paru znajomych za 1-szym:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja polecę Ci dwie szkoły z Gdańska "L Michał" mają szkołę na Chełmie i OSK Elite- tam instruktorami są byli egzaminatorzy :0 wiem co pisze, POLECAM
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
CREDO na Siedlcach. Dobre ceny, teoria szybko zleciala. Jazdy z Panem Staszkiem bardzo pozytywnie wspominam. ZDALAM ZA PIERWSZYM RAZEM.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zdecydowanie polecam OSK DELTA w Gdańsku na zaspie. Ja i kilku moich znajomych egzaminy zdaliśm za pierwszysm razem, super instruktorzy, profesjonalni, cierpliwi i bardzo sympatyczni, zawsze maja czas dla swoich uczniów. Nauka na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja chodziłam do Delty Plus na Przymorzu. Super instruktorzy. Zdałam za pierwszym razem :) polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Delta Plus , i Pan Marcin :) ! Gorąco polecam :) lepszego instruktora chyba nie znałam :) wszyscy zdali za 1 razem :) pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zdecydowanie polecam Jacka Segana super facet,ja u niego byłam na dodatkowych godzinach nauczył mnie o wiele więcej niż na kursie u innego instruktora polecam on jest w osk 1 ,Dziś już jestem od 3 tyg.kierowcą a to wszystko dzieki Jackowi bo naprawde warto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

OES GDAŃSK

Najlepsza szkoła jazdy w 3mieście!
i szczególnie Pan Marek, super instruktor, dużo mówi, ale jest naprawdę SUPER! daje dużo cennych rad i wgl :)
Szkoła OES jest na ulicy Miszewskiego we Wrzeszczu :)
http://gdansk.szkola-oes.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Szkoła pana Andrzeja Przytuły w Gdańsku , polecam wiele cierpliwości i dokładności wkłada pan andrzej w naukę zdalam za pierwszym razem i nie tylko ja osoby ktorym poleciłam szkole tez zdały za pierwszym razem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam OSK Jędrek przy ulicy Morskiej w Gdyni :) a z instruktorów szczególnie panią Gosię :) dzięki niej zdałam za 1 razem !!!! :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

JĘDREK GDYNIA GRABÓWEK

Ja również polecam gorąco OSK Jędrek. Ja akurat uczęszczałam na zajęcia do instruktora p.Marka i zdałam za 1 razem! Moja kuzynka po kilku latach postanowiła ponownie podejść do egzaminu, po kilku nieudanych próbach i z Panem Markiem również zdała za 1 razem. Właściwie całą rodziną zaufaliśmy "Jędrkowi" i wszyscy nowi kierowcy rodzą się właśnie tam. Ceny są niewygórowane, niedaleko ośrodka jest stacja SKM i przystanek ZKM.
A co do Pana Marka? Sympatyczny, cierpliwy, mający głowę na karku Pan, można z nim porozmawiać na każdy temat. W samochodzie zawsze było nienagannie czysto. Między innymi maglował ze mną te miejsca, które obowiązywały na egzaminie. Jak czegoś nie rozumiesz, stara się rozrysować wszystko na spokojnie i pokazać jeszcze kilka razy. Kiedy moja nauka jazdy dobiegała końca, p. Marek zrobił mi nawet egzamin. :)
Polecam, polecam, polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam jak najbardziej szkołę POLDEK i instruktora Krzysztofa :) przez 10 godzin nauczył mnie więcej niż nauczyłam się przez 40 godzin w innych szkolach. polecam, uczy jeżdzić a nie zdać prawo jazdy :):):)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja też się podpisuję pod Panią również jeździłam z Panem Krzysztofem super człowiek bardzo spokojny i nauczył mnie więcej w 10 godzin niż 30 z innym ośrodku!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Również polcem POLDKA zdałam za pierwszym razem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tez polecam POLDKA na Zaspie i p. Marka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja "niestety" mogę się podzielić własnym doświadczeniem.
Jako 18-latek startowałem bodajże w EXPRESS - bądź podobnie. Największa porażka jaką przyszło mi zdzierżyć.

Ostatnio polecono mi Sorriso - Pan Bogdan jest naprawdę dobrym nauczycielem, ale nie potrafił do mnie trafić - 3 razy podchodziłem do egzaminu i poległem, bo byłem niedoinformowany - trzeba było go ciągnąć za język, jak się coś chciało wiedzieć.

Bratowa poleciła mi dokupić jazdy w OSK Piąty Bieg - Andrzeja. Facet koło 30-stki, ale z takim podejściem że bez problemu zdałem od razu. Nie załatwia prywaty, skupia się na jeździe, widzi i wytyka błędu, których się potem nie robi.

Wnioski? Trzeba czasem popełnić kilka błędnych decyzji, aby potem znaleźć tego najlepszego. Z czystym sumieniem polecam, nikt, ale to nikt nie będzie zawiedziony ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pan Bogdan z Sorisso wcale nie jest dobrym nauczycielem. Mi też go polecano i źle na tym wyszłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Drift na Suchaninie.....zdalam za pierwszym razem.Instruktor Piotr,super człowiek,cierpliwy,wyrozumiały,wszystko wytłumaczy:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

OSK ALDA

zdecydowanie polecam OSK ALDA w Gdańsku

Pan Artur to najlepszy instruktor, z wieloletnim doświadczeniem, który uczy jeździć profesjonalnie i bezstresowo. Dzięki niemu nie zostałam niczym zaskoczona na egzaminie i zdałam prawo jazdy za pierwszym razem, a nauka była dla mnie czystą przyjemnością.

Jeżeli chcecie nauczyć się jeździć w miłej atmosferze i z najlepszymi istruktorami to wybierzcie OSK ALDA
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 4
Na al.Grunwaldzkiej 238 w Gdańsku :)
How 2 drive
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Poldek! 2 kategorie zrobione i w sumie kurs trzeciej także :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Chyba najlepiej to w Anglii...za pół ceny tego co w tym dzikim kraju i jest szansa zdać w normalnym trybie,a nie becalić kilka,albo naście razy na tą bande,która zrobiła sobie prywatny folwark z państwowego egzaminu..PO-rażka
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
OSK Expert i instruktor pan Wojtek Midura. Zdałam za pierwszym razem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
Pan Wojtek Midura to totalne nieporozumienie :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja mialam z ekspertem niezle jazdy,

dzien przed egzaminem, ostatnie godziny, które były zapłacone,
nie mogly zostac wyjezdzone, bo bolała go głowa/zle sie czul,

za drugim razem podobnie, tylko tym razem auto nawalilo,
dzien przed egzaminem!

i nie dalo rady zalatwic innego instruktora/auta

zdalam za 2gim razem, ale nie dzieki ekspertowi, tylko dzieki kilku jazdom z inną szkoła...

i jeszcze troche innych spraw, ale nie chce mi sie juz pisac, pozno jest.
dobranoc, nie polecam osk ekspert
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepszym OSK jest DELTA ! Indywidualne podejście, dużo cierpliwości, wskazówek oraz wsparcie spowodowały, że zdałam egzamin na prawo jazdy szybko i bezstresowo, co wydawało się niemożliwe. Polecam wszystkim!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
czyli nic sie nie zmieniło w expercie
szkoła do d..y
nie wiem kto im te pozytywne opinie pisze? i tak bazują na tych naiwniakach, zbierają kasę, " bujałam się" u nich 4 miechy -cierpliwa jestem
zero komunikacji
zmieniłam szkołę i dopiero się ruszyło
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inżynier Midura - pan egzaminator , który nigdy jako egzaminator nie pracował a mniemanie ma o sobie jakby Ośrodek Egzaminacyjny był jego prywatną firmą . To porażka na dwu liniach - i instruktor do d.. i egzaminator bez praktyki .....
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy Pan Wojtek Midura czy nie, ale EXPERT po moich 5 godzinach na C mówił że raczej nie zdam, a zdałem. Bardzo trafne uwagi mieli i zwracali uwagę na najistotniejsze rzeczy. Ja POLECAM!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
idz do efektu na zaspie dobry osrodek i duzo sie nauczysz ja z tamtad duzowynioslem i zdalem za pierwszym razem ceny sa przystepne i morzna sie dogadac na raty bez rzadnego problemu pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Wiadomo - ile osób, tyle odpowiedzi. Ja robiłem kurs w Gdyni i egzamin też zdawałem w Gdyni. Spokojnie mogę polecić szkołę ELCAR (http://elcargdynia.pl/). Mają ok ceny i naprawdę fajną kadrę. Zdawalność raczej za 1 razem, ale wiadomo, że to czasami też szczęście, choć instruktor mówił, że na egzamin idę pokazać jak dobrze jeżdżę, a nie żeby zdać dzięki szczęściu :) Polecam więc tę szkołę za całokształt :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Najlepsza szkoła jazdy to MIX ul. Kołobrzeska. Profesjonalizm pod każdym względem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zgadzam się. Potwierdzam. I instruktor, pan Jacek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ahahaaha dobre
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

OSK SPEED!!!

Polecam z czystym sumieniem. Dzieki Januszowi (genialny instruktor) zdałam za pierwszym razem.
Szkoła jazdy na najwyższym poziomie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
OSK OSKAR !!! instruktor P. Janusz Górzny :) polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja natomiast polecam OSK EXPERT ,zdałam za pierwszym razem , a moją instruktorką była Iwona Midura .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Dobrze , że nie pan Midura - bo to porażka ....... małżonek
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
ARTOM na Oruni (kiedyś mieścili się w Zrembie),
Pan Tomek rzeczowo i na temat :) i za 2 razem, bo za pierwszym tak mnie trema żarła, że na placu 2 razy mi zgasł ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Vektra we Wrzeszczu. Pan Andrzej - świetny nauczyciel :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo polecam MIX z Oruni, pan Jacek Puzyr. Pełen profesjonalizm, uczciwość i bardzo wysokie umiejętności, zarówno jako kierowca jak i pedagog (chyba ma takie wykształcenie). Jestem zbudowany po kursie u tego człowieka. Egzamin oczywiscie zdany:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam OSK DRIFT w Gdańsku. Bardzo cierpliwi instruktorzy, elastyczne godziny, już kilku znajomych ma dzięki nim prawko, warto spróbować.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
osobiście mogę polecić OSK Delta Plus na Przymorzu obok galerii e-leclerc, wysoki poziom nauczania teorii prowadzony przez cierpliwą panią Grażynkę, która bardzo dobrze i spokojnie tłumaczy, jak i równiez profesjonalni instruktorzy, którzy do każdego kursanta podchodzą indywidualnie. Poza tym panuję u nich spokojna atmosfera, wręcz rodzinny klimat, a to też się przydaję przed egzaminem, gdyż wiadomo sam egzamin jest stresujący. Osobiście polecam! http://oskdeltaplus.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dzięki za podpowiedzi i ja chętnie skorzystam... :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Elka School we Wrzeszczu na ul. Klonowej, oraz instruktorów tej szkoły Jacka i Tomka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja także polecam Elka School w Gdańsku- Wrzeszczu.
Super atmosfera, super sprzęt i świetne przygotowanie:)
Zdałam z koleżanką za pierwszym razem:)
Mój mąż jest teraz na kat CE po zrobieniu tam C:):)
Polecam z czystym sumieniem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam OSK AL - CAR. Nauczyciele sa swietni, a w dodatku nie jest tak drogo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja zrobiłem błąd że poszedłem do na kat C do elki school : /
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra szkoła to OES, mają dobrą cenę i atmosfera podczas jazd jest naprawdę bardzo fajna, zero stresów dostarczanych przez instruktora, który wszystko tłumaczy w przystępny sposób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://www.osk-oskar.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z Martą. Tez robilam prawko w OES'ie i polecam. Szczegolnie polecam pana Marka Chojeckiego- akurat on byl moim instruktorem- bardzo wymagajacy czlowiek, ale dzieki temu teraz swobodnie ruszam sie po drodze, bo wszystko mam w malym paluszku. Zdalam bez najmniejszego problemu! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Szkoła jazdy oes w sumie spoko, teoria w tydzień machnięta. .. a co do jazd. ... porażka czekam już 2 miesiąc na pierwsze jazdy ;-; jak ktoś chce szybko to nie polecam robić na miszewskiego.. ceny ładne ale no dajcie spokój. ... czekać prawie 4 miesiące na pierwsze teorie a później kolejne 2 lub więcej na następne zajęcia praktyczne? .... jestem ciekaw czy uda mi się zdać xD
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre Kursy na prawo jazdy mają w Artom. Jakieś pięć lat temu robiłem u nich kat B i było ok. Ostatnio robiłem u nich kat C +E i KW. I też nie mam zastrzeżeń. Mają dobre samochody. Instruktorzy z wiedza i z zaangażowaniem szkolą kursantów. DO tego dobra organizacja nie ma problemów z terminami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze uczą jeździć w szkole As. Teoria dobrze przedstawiona tak że nie wiele musiałem powtarzać w domu. Jazdy tez z instruktorem który potrafi nauczać ma cierpliwość i wytrwale ćwiczył ze mną manewry. Podczas jazd po mieście bacznie obserwował moją jazdę i jak trzeba było to wprowadzał korekty. Potrafią nauczać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też robiłem kurs w Asie. Są naprawdę dobrzy. Zarówno podczas szkolenia na samochód jak i na motocykl było ok. Instruktorzy na poziomie. Dobrze uczą i maja dobre efekty. Ja zdałem egzaminy za pierwszym razem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrą szkoła jest Artom. Mają dobrych i cierpliwych instruktorów. Robiłam u nich kurs na prawo jazdy. Ciekawie prowadzone wykłady. Jazdy zawsze z instruktorem który potrafił cierpliwie i spokojnie wyjaśnić jak wykonać manewr lub jak zachować się w danej sytuacji na skrzyżowaniu. Po kursie u nich nie miałam problemu na egzaminie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłem kurs na prawko w Ośrodku AS. Przystępnie i rzeczowo prowadzą zajęcia teoretyczne. Na jazdach tez było dobrze. Instruktor potrafi nauczać nie wprowadza nerwowej atmosfery. Po prostu dobrze uczą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od siebie mogę polecić ci https://alien.szczecin.pl/ . Jak dla mnie jest to najlepsza szkoła jazdy, dodatkowo instruktorzy mają wspaniałe podejście i co ważne atmosfera jest naprawdę świetna, nie ma żadnego stresu, także jak dla mnie to był doskonały wybór
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak najbardziej mogę polecić http://www.autoszkolalider.pl/ . Dla mnie wybór tej szkoły okazał się strzałem w dziesiątkę, zostałam tutaj doskonale przygotowana do egzaminów także bardzo się cieszę, że postawiłam na tą szkołę. Instruktorzy mają wspaniałe podejście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam kurs w szkole Artom. Jestem zadowolona. Bardzo miła i kompetentna obsługa. Są elastyczni jeżeli chodzi o terminy jazd. Zajęcia teoretyczne prowadzone tak bym nie musiała si wiele uczyć w domu. Jazdy też na poziomie z instruktorem który ma wiedze i doświadczenie. Spokojnie wszystko tłumaczył i cierpliwie ćwiczył ze mną na placu i na mieście. W rezultacie nauczyłam się jeździć sprawnie i bezpiecznie. Egzamin zdałam bez problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli zawsze będziesz przejmować się opinią innych ludzi, nigdy nie zrealizujesz swoich marzeń, bo zawsze znajdzie się ktoś komu to nie będzie odpowiadać. Nie zdałaś? Życie! Głową wysoko i walcz dalej, w końcu będziesz miała to prawko...

Do nauki polecam ten portal;
https://tioman.pl/systemy-zarzadzania-ruchem
Znajdziesz tam dokładne opisy wszystkich znaków drogowych.

NO i dobrze jest również zainstalować sobie jakąś apkę do nauki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja uczyłam się jeździć tutaj https://www.elkaschool.pl/ i jestem zadowolona. To była trzecia szkoła nauki jazdy do której się zapisałam. W dwóch poprzednich był dramat. Instruktorzy nerwowi, nie potrafili nic wytłumaczyć. W Elka School Pan bardzo sympatyczny, spokojny i dokładnie wszystko tłumaczył. Zdałam za pierwszym razem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

do góry