Już 7 lat uczęszczam na zajęcia do CT Gabi. Uważam, że jest to dobry start w przyszłość. Dobrze, że dzieci już od przedszkola czy szkoły podstawowej uczą się podstaw tańca. Na początku nowoczesnego i towarzyskiego. Z czasem - po kilku latach - same mogą wybrać, czy chcą dalej tańczyć czy nie i jaki rodzaj tańca. Ja wybrałam taniec nowoczesny i jestem z tego bardzo zadowolona! Oprócz tańca na zajęciach młodsze dzieci uczą się także zasad savoir-vivre, co również przydaje się bardzo w życiu.

Szkółka ma bardzo dobrych instruktorów, jest dobrze zorganizowana, zajęcia prowadzone są ciekawie. Mamy ćwiczenia na poprawienie sylwetki, aerobik, rozciągamy się.

Firma organizuje również bardzo fajne obozy letnie i zimowe. Sama byłam uczestnikiem pięciu i świetnie się bawiłam. Mamy bardzo dobrą opiekę.

Zapraszam wszystkich, którzy lubią tańczyć bądź chcą się nauczyć tańczyć. Szczególnie młodsze dzieci (TO BARDZO DOBRY START, a zajęcia prowadzone są w szkołach podstawowych dzieci), ale również i młodzież do starszego zespołu (zajęcia w siedzibie CT Gabi).

// Pozdrawiam serdecznie całą Kadrę! (byłą i obecną również)