Widok

dojazd z Gdanska do szkoły w Sopocie

Witam
czy ma ktoś doświadczenie w rodzinie w dojazdami dziecka z Gdańska (Uścisko) do szkoły w Sopocie? Czy ma to sens (ok. 3h dziennie na dojazdy i pewnie pobudka ok. 5:30). Czy lepiej przekonywać dziecko na szkołę bliżej?
Czy znacie kogoś kto dojeżdżał komunikacją miejską do 3LO w Sopocie i czy był z tym problem (awarie/niepunktualność SKM czy ZTM)
Z góry dziękuję za informacje o swoich doświadczeniach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przez około 4 lata dojeżdżałam z Ujeściska na Przymorze komunikacją miejską z przesiadką (ZTM) do pracy i było to z dotarciem na przystanek w granicach 1,5 godziny w jedną stronę. Po jakimś czasie szlag mnie trafiał :P Bo szczególnie jeśli chodzi o powrót - tramwaj dojeżdżał a przesiadka uciekała sprzed nosa. Co jakiś czas któryś tramwaj lub autobus nie przyjeżdżał wcale. Sporo życia się na to traci a i pewnie stresu jeśli ma się sprawdzian na pierwszej lekcji, na plus jedynie możliwość przeczytania dużej ilości książek lub douczenia się na sprawdzian - jeśli cudem zdobędzie się miejsce siedzące ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym przekonywała do szkoly bliżej położonej. Sama ( dawno to już było...) dojeżdżałam do szkoły 3 środkami komunikacji, w jedną stronę prawie 2 h. Nie polecam. Sporo się też traci na kontaktach z rówieśnikami. Gdy życie towarzyskie kwitnie po lekcjach, ty tarabanisz się do domu, bo wiesz, że czekają Cię 2 drogi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Ujeścisko

Muza musi grać. (2287 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

Wiśniowa Aleja (38 odpowiedzi)

Położenie osiedla w niewielkiej odległości od al. Armii Krajowej oraz al. Pawła Adamowicza...

City House to deweloper którego należy unikać!!! (5 odpowiedzi)

Deweloper nie przestrzega terminów odbioru kilkumiesięczne opóźnienia odbiorów zupełne olewanie...

do góry