Widok

dom w letnicy

Dom i mieszkanie Brzeźno Temat dostępny też na forum:
proszę o podpowiedzi - mieszkamy obecnie w ciasnym mieszkanku we wrzeszczu mąż namawia mnie na przeprowadzkę do jego rodziców do letnicy naprzeciwko stadionu - oni mają tam działkę i dom - obawiam się jak tam nam się będzie mieszkało z małymi dziećmi - czy jest tam w okolicy jakaś dobra podstawówka i przedszkole najlepiej państwowe - ogólnie jaka to okolica proszę o poradę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
szczerze- okolica bardzo nieciekawa, żadnej infrastruktury.... ja bym się tu nie sprowadziła.....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
tak ale mam wybór albo ciasne mieszkanko albo wyremontowany domek z ogrodem
no i gdańsk "mocno pracuje" nad ta dzielnicą - obok hossa wykupiła kilka tysięcy metrów i będą stawiać osiedle
więc sama nie wiem myślę, że za kilka lat będzie dużo lepiej
nie wiem tylko jakie tam są szkoły

czy ktoś posyła tam dzieci?!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
tylko stadion buduja a "mocna praca" w tym rejonie to tylko naprawa starego wiaduktu kolejowego... a inwestycje mieszkaniowe na letnicy to bzdura... z najblizszych planow inwestycji to wyburzenie istniejacych budynkow wzdloz marynarki polskiej od uczniwskiej do narwickiej a po co?-powiekszenie parkingu dla gosci stadionu...nic wiecej nie beda budowac...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak tam się mieszka?!
co ze szkołami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co prawda moja córka nie chodziła tam do szkoły - nie zdążyła.
Z informacji jakie posiadam a chodziło to tej szkoły 5 mojego kuzynostwa (wiek 8-15 lat) to szkoła podstawowa na Krasickiego.
Sama osobiście moge polecić przedszkole na Dworskiej, Wesołe Skrzaty...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
po pierwsze naprzeciwko stadionu nie ma domow tylko domki
pierwszy 2 rodzinny
drugi 4 rodzinny
trzeci 4 rodzinny
czwarty 4 rodzinny
piaty najmniej 2 rodzinny
i to koniec domkow,wiec chyba ktos sobie robi zarty
nie ma nikt dzialek tylko przydomowe ogrodki
na wiecej pytan chetnie odpowiem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Letnica

Nowa Letnica (192 odpowiedzi)

Inwestycja powstać ma w dzielnicy, która położona jest niedaleko centrum Gdańska, a jednocześnie...

Osiedle Latarników (28 odpowiedzi)

Osiedle powstaje w szybko rozwijającej się pod kątem zabudowy mieszkaniowej części Gdańska....

Oliva Koncept (40 odpowiedzi)

Osiedle powstanie w otoczeniu zieleni, w pobliżu ogrodu zoologicznego. Budynki rozmieszczono na...

do góry