Widok

dominika w. - opinia

BAJKOLAND Temat dostępny też na forum:
Polecam wybrać to przedszkole dla waszych dzieci bo pracują tutaj bardzo dobre nauczycielki, z podejściem do dzieci które wzbudza podziw. Samo przedszkole jest dobrze wyposażone, dzieci mają możliwość uczęszczania na zajęcia dodatkowe, mój maluch chodzi chętnie i jest zadowolony.
Moja ocena
opieka: 6

zajęcia dodatkowe: 6

wyposażenie: 6

przystępność cen: 6

ocena ogólna: 6

6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ania zaczęła uczęszczać do przedszkola od września . Obydwoje z mężem zauważyliśmy że dużo ładnej sie bawi, szybko się uczy. Widać że przedszkole spełnia swoje zadanie i rozwija jej umiejętności. Przedszkole ma bardzo ładne sale i dobre wyposażenie . Panie są bardzo miłe widać że Aneczka się z nimi zżyła bo ciągle dopytuje kiedy wróci do przedszkola .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mój synek również uczęszcza do tego przedszkola widzę bardzo duża poprawę w jego zachowaniu wcześniej nie mogłam g o okiełznać widać że zabawa i przebywanie z dziećmi bardzo dobrze na niego wpływają a przy okazji uczy sie języka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Nauka

Odradzam wybór tej szkoły (3 odpowiedzi)

Moja córka jest tegoroczną maturzystką. Zdała maturę tylko dzięki własnej pracy, korepetycjom i...

Nie polecam (4 odpowiedzi)

Jako absolwentka tejże szkoły odradzam wyboru jej. Chaos, brak organizacji, brak przepływu...

Tragedia (3 odpowiedzi)

Beznadziejny poziom nauczania,nie sprawdzanie prac, niski poziom wyposażenia, komputery to jakiś...

do góry