Widok

dopiero jade

witam , mam skierowanie na 22 lipca 2019 ,po odczytaniu opinii trochę mi mina zrzedła ale jestem optymistą i myśle jakoś przezyjemy,Najważniejsze to dobre towarzystwo i uśmiech potem bedziemy narzekac , jadę z Torunia mam jedno miejsce wolne Darula
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

i tak trzymaj masz srodek lata super termin..byłwm w tamtym roku i jade w tym nie jest żle, zależy kto po co jedzie...sa gorsze ośrodki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jan napisz proszę jak jest ze zwrotem kosztów podróży jeśli jedziesz autem zwracają w dniu przyjazdu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przed wyjazdem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pieniądze zwracają na dwa dni przed końcem turnusu.przygotuj się na opłatę parkingową w wysokości 168 zł za turnus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam, Hanka ja jadę 21.07.br. jestem z Pabianic k/Łodzi. Najważniejsze to zabiegi, pogoda, humor i dobre nastawienie nie narzekajmy.Cześć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, Darro , jak czytałam to będziesz w tym czasie co ja. Skąd jedziesz z jakiej miejscowości. Do zobaczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też jadę! Z miasta Łodzi się pochodzi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Anonim.
Czym jedziesz do Sobieszewa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pisałem do anonima z Pabianic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Hanka jadę autobusem z Łodzi Fabrycznej 22.07.br do Gdańska, a później chyba jest autobus do Sobieszewa?
Z tego co wiem to kursują co 20 minut. Jakoś chyba dojadę. Do zobaczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Hanka!
Bardzo mi miło, spotkamy się na Dworcu Fabrycznym! Mam nadzieję, że o godz. 7:10. Rozumiem, że się rozpoznamy (czerwona walizka!!!). Co dwie głowy, to nie jedna!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć anonim; z kim mam przyjemność? spotkamy się na Dworcu Fabrycznym o godz: 07:10; (różowa walizka)
Do miłego. Hanka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spotkamy się rozumiem 22.07.2019r. i jedziemy do Almy na wyspę Sobieszewską. Walizki są najważniejsze. Jestem blondynką w średnim wieku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do sobieszewa dojedziecie autobusem 112 i 186.bilet 3,2zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Darro też mam ten termin. Liczę na super pogodę i miłe towarzystwo. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hana. Cześć; Też będę, ale skierowanie mam od 21.07.19r. jadę woj. łódzkiego, nie ma co się martwić. Pewnych rzeczy się nie przewidzi.
Przeraża mnie podróż. Jadę PKP do Gdyni, a jak potem do Sobieszewa, jak dojechać? wiem, że są autobusy.
Odpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a dlaczego do Gdyni, Gdańsk Główny i 112 pod ośrodek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do sobieszewa jedzie linia 112 i 186
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam 2 lata temu i naprawdę nie jest tak źle tersz też jadę 22.07
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest całkiem ok będę od 22.07
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oooo to się spotkamy bo ja właśnie dzisiaj dostałam skierowanie i też mam na 22 lipca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oooo to się spotkamy bo ja właśnie dzisiaj dostałam skierowanie i też mam na 22 lipca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej, ja też tam będę od 21 lipca :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj ~ Renata
Z daleka jedziesz do Sobieszewa? Jakim środkiem transportu się wybierasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jadę z okolic Warszawy, póki co planuję pociąg :) a ty ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z okolic Łodzi i prawdopodobnie autem się wybiorę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę się nie przejmować, mój mąż jest właśnie teraz na turnusie i bardzo sobie chwali , przed wyjazdem też się zdenerwował czytając opinie , miłego wypoczynku pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mam najmniejszego zamiaru się przejmować. Byłem tam w ubiegłym roku tylko na przełomie kwietnia i maja. Było super, ciepło i mało ludzi bo to był czas przed sezonem. W lipcu będzie na pewno sporo ludzi więc może być trochę gorzej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć. W lipcu, jak będzie upał, to będzie koszmar, bo w pokojach jest potwornie gorąco. Byłam rok temu i były upały do 40 stopni, nie dało się wytrzymać, ani w pokoju, ani na zewnątrz. Jeśli ktoś jedzie autem, to radze zabrać jakiś wiatrak na letni pobyt w Almie. W tym roku dostałam "przydział" znowu do Almy w tym samym terminie co rok temu. Nie jestem zadowolona, bo nie podobało mi się tam. Dobrze, że chociaż rehabilitacja jest ok, bo w sumie to jest najważniejsze. Pozdrawiam. Ewa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedziesz od 21 czy 22 Lipca? Z daleka jedziesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

skierowanie mam od 21 lipca, to niedziela jest chyba. Mam nadzieje, ze nie będzie takich upałów jak rok temu. Do zobaczenia w takim razie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jadę z Ciechanowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sobieszewo

Alma (182 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?

do góry