Widok

doradca finansowy? pomoc w założeniu firmy? JEST COŚ TAKIEGO??

witajcie.
dostaję już białej gorączki i mam dość przeszukiwania google.
chcę założyć firmę. Mam na nią pomysł, jestem świetna w tym co robię, ale o stronie ORGANIZACYJNEJ nie mam zielonego pojęcia.
sorry, ale z góry ucinam hejty typu: "po co ci firma, skoro nie masz o tym pojęcia"
mam prawo nie mieć i szczerze- NIE CHCE MI SIĘ spędzić długich godzin czytając internety w poszukiwaniu złotych rad, nie chcę marnować życia na staniu w kolejkach w urzędzie po poradę udzieloną z łaską, nie chcę się się tego uczyć metodą prób i błędów. szkoda moich nerwów.
WIĘC: czy istnieją takie organizacje/firmy/ludzie, którzy oferują kompleksową usługę w postaci pomocy i doradztwa w zakładaniu firmy od ZERA, w pisaniu biznesplanu, w proponowaniu korzystnych rozwiązań, kredytowania?

PISAŁAM do około 8 różnych doradców finansowych w 3mieście. od ponad tygodnia od żadnego nie otrzymałam odpowiedzi. SERIO???
Chcę za to zapłacić, oszczędzić sobie wizyt u psychiatry i NAPRAWDĘ nikt nie zajmuje się czymś takim??
Czy naprawdę w tym kraju każdy jest skazany na gehennę jaka towarzyszy otwieraniu firmy w tym pięknym państwie?

Macie namiary? Wiece coś na temat takich usług- pomóżcie. Bo chyba zostanie mi tylko wyjechać za granicę.......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> dostaję już białej gorączki i mam dość przeszukiwania google.

Używasz niewłaściwych słów kluczowych. Doradca finansowy się tym nie zajmuje.
Poszukaj pod "inkubator przedsiębiorczości" i zajrzyj np. tu: https://pl-pl.facebook.com/inkubatorstarter
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
słyszałam już kiedyś o tym aczkolwiek nie jestem pewna, czy oni akurat zajmują się takimi kompleksowymi usługami, jakich potrzebuję. ALE NAPISAŁAM , dzięki za info :) zobaczę, co odpowiedzą.

ogólnie zaczynam mieć wątpliwości czy w ogóle ktokolwiek oferuje (płatną) pomoc od zera w zakładaniu firmy..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgłoś się do urzędu pracy, tam ci pomogą. a tak na marginesie prowadzenie własnej działalności wiąże się z samodzielnością w działaniu. jeśli nie radzisz sobie z tym będzie problem.

niemniej jednak życzę Ci powodzenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tax Safe przy ul Ul. Kartuskiej - profesjonalna pomoc w założeniu firmy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze polecam http://www.grytomy.pl/jak-zostac-niezaleznym-doradca-finansowym/ świetny specjalista.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Hostessy i pokazy (6 odpowiedzi)

Jestem i chcialabym sprobowac jako hostessa w jakiejs agencji reklamowej, ale nie mam pojecia,...

Wczorajszy koncert (6 odpowiedzi)

Hej, Jak oceniacie wchodajszy koncert BAJM'u na zakonczenie Jarmarku. Ogolnie impreza fajna .....

Gdzie wynajem busa ? (4 odpowiedzi)

Polecicie jakąś firmę na wynajem busa ? Planujemy pojechać większą grupą do Zakopanego na kilka...

do góry