Widok

dot. poczty w Baninie

Od 01.09.2011 ten punkt jest już ajencją.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ta agencja nie moze sie powiekszyc ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie, bo poczta by musiała dawać większe wynagrodzenie, a nie chce :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro to prywatna firma, to co Poczta ma do tego?
Bez przesady, przeważnie nei ma tam kolejek, a jak stoi parę osób, to pani uwija się bardzo sprawnie. Jeśli ktoś narzeka, to niech przejedzie się do "prawdziwej" placówki Poczty do Chwaszczyna i spróbuje coś załatwić.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

kolejny post dotyczący poczty.Po co nowe zakładacie jak juz jest wałkowany temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie widzisz, ze to ktos odkopal sprzed 7 lat?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kilka razy byłem w Chwaszczynie na poczcie i jest normalnie, to że zdarza się stanąć w kolejce nie powinno dziwić. Trudno aby każdy klient był obsługiwany natychmiast
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jasne, 5 lub 6 okienek, z tego maksymalnie dwa czynne. Za to na zapleczu kilka pań ciągle czymś zajętych. O tym, że urząd bardziej przypomina sklep z dewocjonaliami lub kiosk Ruchu nawet nie wspominam. Kolejka jest ZAWSZE i trzeba się przygotować na minimum kilkanaście minut stania. Odszukanie zwykłego listu trwa kilka minut.
Jak ta pani z naszej banińskiej poczty to ogarnia to ja nie wiem. Chyba po nocach tam siedzi i nadrabia zaległości.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Liczyłeś pewnie okienka obsługi dwa z pozostałymi oknami w budynku a obsługa jest zajęta taka ich praca włącz myślenie dyrekcja określa ilośc pracownikow nie pracownicy okienek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo firma musi mieć utarg, a ma go od usług - widocznie nie ma aż takiego ruchu, żeby się opłacało zatrudnić drugą osobę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzis stalam 15 min.w kolejce do okienka, a ludzi przybywa. Czy tak trudno zatrudnić drugą osobę? Przy tej ilosci mieszkańców muszą tu otworzyć normalna placówkę pocztową, piszcie do poczty do dzialu reklamacje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tragedia 15 minut czekania i korona z głowy spadła
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tu nie chodzi o 15 minut czekania tylko o to zemiejscowosc się rozrasta i potrzebuje normalnej placowki pocztowej z normalnymi godzinami otwarcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

zgłoś propozycje do Poczty: że otworzysz większą ajencje dłużej czynną. I ludziom poprawisz i byznes poprowadzisz i będziesz miał pracę na miejscu i swoją pocztę zdążysz odebrac. Toż to interes życia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szanowna pani Anonin. 15 minut to naprawdę niewiele: proponuję wyobrazić sobie że musi się Pani pofatygować do UP w Chwaszczynie za każdym razem, i tam spędzić te 15 minut.
Znając realia to trudno zatrudnić drugą osobę - bo przecież ktoś musi za to zapłacić. Może Pani chce płacić o 20% więcej za usługi żeby było szybciej? Wątpię. Będzie Pani pierwsza która będzie tu "jazgotać" jakim to prawem.
Chce Pani zmiany? Aby było lepiej? Proszę pisać skargi do dyrektora PP rejonu pomorskiego że budżet PP na pensje, rozliczenia z ajencjami jest tak niski.
Uważam że trzeba się cieszyć że tej Pani jeszcze się "chce". I sam byłem świadkiem jak z własnej chęci pomocy.
Mniej jadu Pani życzę, więcej samokrytycyzmu i wyobraźni życzę.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak się zastanawiałem dlaczego kolejek w banku nikt nie krytykuje o służbie zdrowia to już ekstremalny przykład a poczta to sztandarowy przykład
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

a bank to prywaciarz przecież, w przeciwieństwie do reszty :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bank możesz zmienić na dowolny, poczty niestety nie.. Osobiście jakoś usług na poczcie w Baninie uważam za bardzo dobrą, tylko te godziny pracy... beznadzieja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie Pani w Baninie naprawdę pracuje prężenie , to Chwaszczyno jest problemem - oraz listonosze . W chwaszczynie jest bajzel bo ta mała poczta poza mieszkańcami ogarnia te wszystkie firmy - hale co mijacie po drodze z babina do ch. Kiedyś miała „przyjemność „ stać za reprezentantentem takiej hali . 195 listów przyniósł . Nie usprawiedliwiam nikogo ale powinnismy się oddzielić od chwaszczyna . Zdecydowanie Banino powinno dostać swoją placówkę . Ale zadzwoń dowiedz się do centrali , po za goszkimi żalami na forum nikt nie skalda reklamacji o otworzenie , pojedyncze pisma wpływają . Także może zamiast tu to tam napisac
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nasza banińska poczta ogarnia identyczny zakres usług i nie ma z tym problemu. Firm działających w naszym rejonie jest także bardzo dużo. Wiele razy byłem świadkiem, że ktoś przynosi całą siatkę listów i kolejka jest obsługiwana w takim samym tempie jak zawsze. Cud! Jestem w 100% pewien, że gdyby chwaszczyńska placówka była prywatnym biznesem, to nie byłoby takich problemów jak obecnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

do góry