Widok

downhiil-4 cross

Rowery Temat dostępny też na forum:
czytalam na stronie Gosiru o imprezie, ktora ma odbyc sie 15 V w Orlowie.. downhill-4 cross, niestety nie ma tam blizszych informacji:(. Moze ktos z Was jest lepiej pionformowany??? bede dzwieczna ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
juz wszystko wiem! :) DH w Orlowie nie bedzie, ale za to 4 Cross tak, na Lodowcu od 8 rano, 15 maja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam takie głupie pytanko, ale musze je zadać. Czy "lodowiec" to jest ten tor motocrossowy po drugiej stronie torów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokladnie, wysiadasz w Orlowie i na moscie skrecasz w lewo. kolo lasu, na gorce jest ten tor.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale chyba nie myslisz o tym torze motocrossowym przed Kamiennym Potokiem? na Lodowiec dojdziesz wysiadajac w Orlowie na stacji, potem na moscie w lewo, idziesz prosto i trzeba skrecic w 3 uliczke w lewo tj. Wroclawska, dochodzisz do konca, przechodzisz przez jakas rzeczke jak mozna to tak nazwac i przed Toba masz gore z torem i to jest wlasnie Lodowiec, zawsze sie mozna spytac kogos o droge, bo miejscowi wiedza o co chodzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wielkie dzieki!!! Bo ja właśnie myślałem, że to ten przed samym Sopotem. Ale ze mnie głupek;)))Valerka napisał(a):
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisala :), prosze bardzo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem tam wczoraj z qmplem około 17:00-17:30, chociaż sam nie skacze ani nie jeżdże FR. Widziałem za to że chłopaki tam ćwiczą. Jeden miał chyba na rowerze nalepe www.HCFR.pl
Patrzyłem na ten tor i nie za bardzo widze rozgrywanie na nim 4X bo traska jest dość wąska i obawiam się że może się tam ktoś przy 4 osobach jadących nie zmieścić.
P.S. A po drugiej stronie torów za skrzyżowaniem przy ulicy Orłowskiej znajduje się następny to do FR.
pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest raczej tor do dirtu a nie do fr :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O którym torze mówisz: tym na Wrocławskiej czy tym na Orłowskiej?
P.S. Możliwe że popełniłem gafe, sorry mój błąd.
pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wpadnijcie teraz na ten tor na Wrocławskiej. jest szeroki i chyba janszybszy i funowy z torow w polsce polnocnej. Spoko mieszcza sie 4 osoby, no i koparka (to dla wtajemniczonych)

Pozdrawiam i zapraszam na zawody 15.05. Wiecej szczegolow na stronie www.hcfr.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mialem na mysli ten tor przy orlowskiej :))
pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry