Widok

dpd najgorsze z możliwych! Zdecydowanie odradzam!

Za każdym razem jest tak samo. Zamawiam przesyłkę- kurierem- do domu. dostaje smsa, że danego dnia przesyłka do mnie dotrze. czekam na kontakt, na przesyłkę cały dzień w domu. Nie ma kontaktu, nie ma przesyłki. Następnego dnia dostaję powiadomienie smsowe i mailowe, że sam mam sobie ją odebrać z ich punktu lub przesyłka zostanie odesłana do nadawcy. Ostatnio miałem przenieść sobie na plecach tv 55 cali... teraz inny duży karton. Telefon nie odpowiada. To jest kpina i nawet nie jest śmieszne. Mniej niż zero profesjonalizmu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgadzam sie w 100% u mnie to samo . Dużo zamawiam z internetu i DPD zdecydowanie są najgorsi. Oni w ogóle nie zaliczają się do żadnej skali ceny. Nie dzwonią że będą, zostawiają paczki byble gdzie u sąsiada niedługo gdzieś pod klatką będą zostawiać. Piszą że paczka doręczona a ona leży w punkcie odbioru. Ostatnio nawet jeden pan turlał paczkę. porażka . nie raz zdarzyło mi się czekać na paczkę która w ogóle nie przyszła albo NIBY kurier byl a mnie nie bylo i potem nie wiadomo skąd mam ją sobie odebrać. Oczywiście dodzwonić się do nich graniczy z cudem .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry