dr Andrzej Dubaniewicz

Gastrolodzy

Wejherowo, Bukowa 2b

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - ocena Byłam pierwszy raz na gastroskopii bałam się a tak naprawdę nie było czego...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 27 grudnia 2023

Emilia - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca pana dr.Bardzo się bałam tego badania,ale...
~Emilia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 października 2021

Kamila - opinia wątek zamknięty Wbrew pozorom nie było tak źle. Bólu nie było tylko dyskomfort. Lekarz...
~Kamila
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 września 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Kolonoskopia - badanie, którym tak wszyscy straszą - przeprowadzona tak, że...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 marca 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Lekarz z powolania. Wytlumaczyl wszystko tak, ze w koncu po 25 latach choroby...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 stycznia 2020

Małgosia - opinia wątek zamknięty Panicznie bałam się tego badania (kolonoskopia) i bólu...zupełnie...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 listopada 2019

Prawdziwy lekarz z powołania wątek zamknięty Lekarz z ogromną empatia i wiedzą, zabieg kolonoskopii bez znieczulenia na...
~Maja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 sierpnia 2019

Lepiej trafić nie mogłem wątek zamknięty Po 1 wizycie jestem bardzo zadowolony z podejścia lekarza do pacjenta,...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 czerwca 2019

Bardzo polecam wątek zamknięty Bardzo cierpliwy i ludzki lekarz, nie czuje się granicy lekarz - pacjent.Nie...
~Iw
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2019

Serdecznie polecam wątek zamknięty Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Strach przed badniem ogromny! Tyle...
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 marca 2019

Kolonoskopia wątek zamknięty Dr Dubaniewicz jest super lekarzem. Badanie kolonoskopii przeprowadzone...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 stycznia 2019

Kolonoskopia wątek zamknięty Super lekarz. Poziom swiatowy. Kontakt z pacjentem na najwyzszym poziomie,...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 grudnia 2018

Kolonoskopia wątek zamknięty Witam wszystkich ! Na termin nie musiałam długo czekać.Kolonoskopia...
~Malwina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 grudnia 2018

Dorota wątek zamknięty Gastroskopię robiłam jakiś rok temu i wiem, że tylko tam mogłabym powtórzyć...
~dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 września 2018

KOLONOSKOPIA wątek zamknięty Dr Dubaniewicz , lekarz- fachowiec w 100%.Zostałam przyjęta 15 minut przed...
~Gosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

Kolonoskopia wątek zamknięty Ostatniego stycznia Pan Doktor zrobił mi kolonoskopię. Wyjątkowe podejście do...
~B.H
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

Udana wizyta wątek zamknięty Udana wizyta, miły, empatyczny lekarz. Zabieg kolonoskopii okazał się nie...
~Dorota K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 stycznia 2018

gastroskopia wątek zamknięty W dniu dzisiejszym bylam na gastroskopii .Badanie przeprowadzil Doktor bardzo...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Zadowolona pacjentka wątek zamknięty Byłam na zabiegu gastroskopii i kolonoskopii.Cały zabieg był komentowany...
~Hania Wiśniewska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Rewelacyjny specjalista! Lepiej trafić nie mogłam! Miałam wykonywaną...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry