Widok

dr Beata Kwolek internista Gdynia

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
czy ktoś wie w jakiej przychodni przyjmuje dr Kwolek ostatnio pracowała w przychodni kolejarz na Morskiej dzięki za informacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nic o dr kworek w przychodni nie chca mowic ja terz bym chciala sie dowiedziec gdzie dr przyjmuje bo dotej przychodni niema poco juz chodzic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
p dr jak pani to czyta prosze podac w jakiej przychodni pani rzyjmuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest teraz na bezrobotnym niestety ale od stycznia zaczyna prace w nowej przychodni. Jak będę widziała konkretnie gdzie to zaraz dam znać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo dziękuję Pani dr za informację ,będę cierpliwie czekać do stycznia wtedy się przeniosę jak będę wiedziała gdzie dr będzie pracować.
Jeszcze raz dziękuję za wiadomość pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
wdzięczna pacjentka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bede tu zagladac zeby sie dowiedziec gdzie Pani bedzie przyjmowac :) Niech Pani sie przyjmnie w Wejherowie to ja pierwsza sie zapisze a zaraz po mnie reszta moich znajomych :)
Zycze wszystkiego dobrego dla Pani :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam i bardzo sie cieszę, że znalazłam tę informację. Czekam na wiadomość, w której przychodni będzie Pani przyjmować. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.
Bożena R.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
ja tez niecierpliwie czekam na wieści , mam nadzieje ze będzie to Gdynia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MY Z MĘŻEM TEŻ CZEKAMY NIECIERPLIWIE,JEST PANI NASZĄ NAJLEPSZĄ PANIĄ DOKTOR.SUPER BY BYŁO GDYBY PANIĄ MOŻNA BYŁO, ZOBACZYĆ W Z PRZECHODNI CENTRUM GDYNIA A NAJLEPIEJ NA PRZYKŁAD NA UL LEGIONÓW,POZDRAWIAMY SERDECZNIE CZEKAMY NA JAKIEŚ WIADOMOŚCI JESTEŚMY DOBREJ MYŚLI ;););););)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba każdy z pacjętów dr Kwolek czeka na informacje gdzie teraz bedzie przyjmować Pani doktor. Natomiast przychodnia Kolejarz-Vita to już chyba zledwością funkcjonuje i ciekawe czy od nowego roku bedzie nadal otwarta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w nowym roku dla Naszej Pani Doktor i dla wszystkich bliskich życzy wdzięczny pacjent AG
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanowna Pani dr z niecierpliwością my pacjęci czekamy na wiadomość gdzie Pani pracuje,wszystkiego dobrego w Nowym Roku wdzięczna pacjętka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czekam ,czekam, chyba dostanę wylewu i będę straszyć po nocach ??????
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i nikt nie ma żadnej informacji :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani doktor! Litości!!! Gdzie Pani przyjmuje???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osoby pracujące w przychodni Kolejarz-Vita twierdzą, że dr. Kwolek nie pracuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pani dr Kwolek bedzie przyjmowac w Wejherowie na ul Puckiej, NZOZ "CORMED" I pietro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W końcu jakaś miła informacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wow jaka reklama CORMEDU ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego, co wiem to od nowego roku Pani Doktor być może bedzie rowniez dostepna w jednej z gdynskich przychodni.. :):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ojejku, ale wspaniała wiadomość. A wiadomo już w której?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co to za lekarz? rodzinny? czemu uważacie, że jest taka dobra? też bym chętnie zmieniła przychodnie, gdybym tylko miała pewność, że jakiś sensowny lekarz będzie przyjmował.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani doktor przyjmuje Gdynia ralmutta przychodnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już podobno nie, czy ktoś może zna nowe miejsce? Na grabowku mówią, że Ustka. A ja sobie nie wyobrażam innej Pani Doktor, ale to już mega daleko ️
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda dla pacjentów, ale sytuacja rodzinna zmusiła do tej decyzji / wiadomość od Pań z rejestracji/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety Ustka...
Udało mi się w ostatni dzień spotkać Panią Doktor i potwierdziła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Śródmieście

DOBRY PRAWNIK POSZUKIWANY!!!!!!!!!! (13 odpowiedzi)

Poszukuję dobrego prawnika specjalizującego się w prawie pracy. Więcej informacji prześlę na...

przedszkole 25 na Necla w Gdyni (9 odpowiedzi)

Czy są tu może rodzice maluchów chodzących do przedszkola 25 na Necla w Gdyni? Moja córcia będzie...

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

do góry