Widok

dr Eryk Ratajski - najlepszy weterynarz w Trójmieście

Po latach doświadczeń z różnymi weterynarzami (mam dwa duże psy dość rzadkiej rasy), zaniepokojona pewnymi dziwnymi symptomami u samca, pojechałam na konsultację do dr Eryka Ratajskiego. Już na pierwszy rzut oka (po stanie sierści, ruchliwości psa itp.) postawił wstępną diagnozę, która później potwierdziła się w 100%: bardzo znaczna niedoczynność tarczycy. Pobrał krew (co w poprzedniej lecznicy nie było standardem) i wdrożył szybko skuteczne leczenie. Pies odżył, a przez 3 lata nikt nie umiał stwierdzić, czy i co mu jest. Ze świecą szukać tak kompetentnego, zaangażowanego i wnikliwego weterynarza jak dr Ratajski. Wyjaśnia, rozmawia, każdego traktuje indywidualnie i nie spieszy się mimo długiej kolejki. Kiedy czytam tutaj (nieliczne, na szczęście) negatywne opinie na temat dr Ratajskiego, to mam wrażenie, że część opiekunów zapomina, że ani nasze czworonogi, ani my nie jesteśmy wieczni i śmierć na którymś etapie życia jest po prostu nieunikniona. Nic już nie skłoniłoby mnie do zmiany weterynarza i lecznicy. Polecam wszystkim z pełnym przekonaniem i pozdrawiam 
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: -
 
jakość usług: 6
 
podejście do zwierząt: -
 
pomoc merytoryczna: -
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
przewspanialy lekarz,do tego wspanialy czlowiek takich w trojmiescie niewielu.pozdrawiam panie doktoerze oraz yo-toshi
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry