Widok

dr.Katarzyna Bladocha-Kolodziej gdynia evi-med koszmar!!

j nie bedzie chciala pojsc do ginekologa.kobieta jest ze tak to ujme"glupio-madra"mowi na ty i gada o jakis tematach bez sensu niby chcac rozluznic sytuacje.badanie rutynowe bardzo bolesne,bez wyczucia,mimo ze na nic nie choruje to chwilami z bolu podskakiwalam na fotelu,co nie zdarzalo mi sie u innych ginekologow.wyszlam z badania obta specjalistke w chorobach ginekologicznych dzieciecych NIE POLECAM nikomu,a juz wogole matka ktore planuja isc na wizyte do dr kolodziej ze swija corka,bo nigdy wieceolala i zla.jestem kobieta po 30 i jakos ta wizyte puszcze w niepamiec ale co z mlodymi dziewczynami na pierwszych wizytach?ODRADZAM DR.KATARZYNE BLADOCHA-KOLODZIEJ Z EVI-MEDU.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Kobieto po 30, tobie jest potrzebny nauczyciel gramatyki i interpunkcji :). Tego nie można przeczytać :P
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 6
ja miałam tak samo. ..która raczy historiami typu:przepraszam ze sie spóżniłam ale był mróz i drzwi od auta mi zamarzły i nie miałam nic przy sobie więc musiałam nasikać na zamek!!! mój mąż pracuje jako ratownik w pogotowiu a co mnie to obchodzi.mojej kolezance ciagle wmawiała nadżerke i 2 razy naciągneła na zabieg za 200 zł.nieudolna i psychiczna mi robiłanadżerke bardzo bolało wyłam z bólu a ona do mnie czy chce herbate
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie znam pani doktor, ale jedno jest pewne - jest groźna dla osób o bardzo specyficznej interpunkcji...
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 5
znam- nie polecam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
"wyłam z bólu a ona do mnie czy chce herbate"
- przepraszam, ale parsknęłam na monitor :D

nie znam babki, ale jeżeli ktoś ma niski próg bólu, boi się itp itd to polecam dr Pobłocką z Polmedu (pewnie przyjmuje też gdzieś indziej), badanie robi prawie niewyczuwalnie :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
a ja chodzę od wielu lat do dr Kołodziej i jestem bardzo zadowolona.
tradycyjne badania przeprowadza bardzo delikatnie, teraz jestem w ciąży i tłumaczy mi absolutnie wszystko, odpowiada na każde najgłupsze pytanie.
szczerze mówiąc bardzo mnie dziwią powyższe wypowiedzi ;/
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7
jezu dziewczyny to czemu nie zgłosicie tego faktu, do dyrekcji, takie osoby nie powinny pracować z ludzmi, tez chodziłam do takiej jednej pani Narloch, rownież beposrednia kobieta mowiła na ty, i takie tam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ostatnio miałam okazję być u P.Doktor(Luxmed Gdańsk) na USG ciąży- bardzo odradzam!!! Usg trwa ok.10 minut a pozostala część to dziwne opowieści dr.Kołodziej.Na każde pytanie odpowiedzi są mało konkretne, kiedy zapytałam o tak oczywistą rzecz jak waga dziecka(robiąc usg) to Ona, że nie jest w stanie mi tego powiedzieć. Następnie rozmawiajac już przy biurku to stwierdziła, że kobiety w ciąży popadają w psychoze. Myślę że to komentarz nie na miejscu. Na końcu Doktor jednak zaczęła obliczać wagę dziecka jednak coś jej nie wychodziło i stwierdziła, że chyba ok.2 kg nie wiem czy mogę w to wierzyć. W poniedziałek idę do innego lekarza na mam nadzieję bardziej kompetentne USG.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, tez mialam nieprzyjemna wizyte. Apropo wyzej wspomnianej psychozy pani doktor wiekszosc pacjentek ma raka pani przed nami tez miała. Podsluchaliśmy jak doktor kazala cos" wyciac ale najpierw musimy zobaczyc co to, ale bedzie do wyciecia". Po czym sama wyszłam sama z diagnozą raka mimo ze przyszłam tylko po antykoncepcje. Badanie nie mile. Oczywiscie pani doktor nie powiedziała o płatnych dodatkowo badaniach i po wyjsciu z gabinetu zapłaciłam 200 zl gdzie telefonicznie miało byc 75 zl. Ogólnie pani doktor masakra nie polecam poprostu ratuj sie kto moze!!!!! A co najwazniejsze jej zdaniem od tamponów mozna dostac raka. W usg powiedziała mi ze raczej na pewno mam raka (spitolila mi miesiac zycia) zleciła od groma badan, lacznie z tym ze chciala juz mnie polozyc do szpitala na skrobanie a w cytologi wszystko wyszlo okej :) a ogólnie inny ginekolog nie poinformowany o zistanialej sytuacji stwierdzil ze jestem zdrowa ;)
Panią Doktor Kołodziej omijajcie Panie szerokim łukiem ps ona wróży z fusów ;D
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, tez mialam nieprzyjemna wizyte. Apropo wyzej wspomnianej psychozy pani doktor wiekszosc pacjentek ma raka pani przed nami tez miała. Podsluchaliśmy jak doktor kazala cos" wyciac ale najpierw musimy zobaczyc co to, ale bedzie do wyciecia". Po czym sama wyszłam sama z diagnozą raka mimo ze przyszłam tylko po antykoncepcje. Badanie nie mile. Oczywiscie pani doktor nie powiedziała o płatnych dodatkowo badaniach i po wyjsciu z gabinetu zapłaciłam 200 zl gdzie telefonicznie miało byc 75 zl. Ogólnie pani doktor masakra nie polecam poprostu ratuj sie kto moze!!!!! A co najwazniejsze jej zdaniem od tamponów mozna dostac raka. W usg powiedziała mi ze raczej na pewno mam raka (spitolila mi miesiac zycia) zleciła od groma badan, lacznie z tym ze chciala juz mnie polozyc do szpitala na skrobanie a w cytologi wszystko wyszlo okej :) a ogólnie inny ginekolog nie poinformowany o zistanialej sytuacji stwierdzil ze jestem zdrowa ;)
Panią Doktor Kołodziej omijajcie Panie szerokim łukiem ps ona wróży z fusów ;D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z P. Dr mialam "przyjemnosc" z 15 lat temu w szpitalu na zaspie. ODRADZAM. Jak zobaczylam ze przyjmuje w evi medzie w gdyni to az mi dreszcze przeszly :-/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może i wątek przestarzały, ale myślę, że moja opinia na temat Pani doktor może okazać się przydatna. Byłam dzisiaj na badaniu, owszem "poślizg" w godzinach wizyt był, ale Pni doktor jak tylko weszłam do gabinetu przeprosiła mnie,że musiałam czekać. Wszystko mi wyjaśniła, mówiła co będzie robiła. Jak dla mnie jest to bardzo istotne, bo wiedziałam czego mogę się spodziewać. Kobieta faktycznie gaduła, ale mnie to rozluźniło. Na wszystkie pytania odpowiadała rzeczowo :) międzyczasie wtrącając wątki nie związane z wizytą. Jestem zadowolona :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry