Widok

dr. S ....

od początku w klinicę liczy się płać, płać i płać dużo i często bo w informacji czy też rejestracji nawet się nie interesują czy lekarz już jest i w którym gabinecie przyjmuje,
wymieniona w tytule to nie dr - tak naprawdę lekarz czyli mgr-na dr trzeba mieć wiedzę. Wiecznie spóźniona (wpada 45 min po czasie gdy powinna już przyjmować i ani sorry ani ... ), niekulturalna opryskliwa a gdy pacjent ma pytanie to obraza (kto tu komu płaci do jasnego grzyba), zlecanie badań bez uzasadniania i informowania o ich celu (liczy się płać)
skrajne dla mnie jako męża wykonywanie w klinice badań BARDZO BOLESNYCH - bez znieczuleń (proszę wcześniej łyknąć proszka) - mam na myśli HSG (fakt podobno zdarza się że nie boli ale to raczej zdarza się nie norma)...
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: -
 
jakość usług: 1
 
czas oczekiwania: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odnośnie tego bólu przy HSG USG

Mi badanie wykonała lekarz Katarzyna Skrzypek. Przed badaniem, godzinę, połknęłąm 2 No-Spy forte i 2 ketonale - wystarczyło. Trochę bolało, ale pani doktor była delikatna i wykonywał badanie powoli, przerywając przy każdym moim jęknięciu. Generalnie ból, jak przy bolesnej miesiączce, jak się nie weźmie tabletek. Ja mam jajowody drożne, więc może dlatego to przeżyłam bez usypiania. Przy niedrożnych ból może być większy. Czas trwania badania - kilka minut.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja podobnie łyknęłam tabletki według zalecen pani dr i wszystko udało się bez problemu, jajowody drożne a o bólach nic nie wspomnę bo ich nie było.(przy IUI było gorzej). Zabieg wykonany starannie, dr tłumaczyła co robi i jakie może być odczucie. Dr jest nie ukrywam stanowcza w słych słowach i nie zawsze miło się to odbiera, mimo tego jest konkretna wie co robi i nie wciska ciemnoty. Leczyłam się około 4 miesięcy, obecnie jestem w przerwie i zamierzam wrócić. C do punktualności, nie zdażyło się aby były spóznienia - zawsze na czas punktualnie, moze raz ze wzgledu na sympozjum lekarzy bylo lekkie przesunięcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry