Widok

dr Tumasz, dr Chróścicka super

dr Tumasz, dr Chróścicka są super - pediatrzy z powołania , a dr Tumasz dodatkowo jest lekarzem rodzinnym więc w komplecie do niej chodzimy całą rodziną . Obie kochają dzieci z wzajemnością :)

Nie ma problemu ze skierowaniami, badaniami o ile nie jest to wymysł pacjenta.... bo obie stawiają trafne diagnozy więc jak chcecie iść do lekarza po kolejny świstek papieru to lepiej do dr Połcia - on nad niczym nie panuje, bałaganiarz itp. / mój tata się u niego leczy tzn. całe szczęście że nie choruje :) / choć ma też specjalizacje z chorób wewnętrznych więc wiedze pewnie ma- gorzej z jej przekazaniem pacjentowi.

Super sprawą jest rejestracja przez internet bo niestety dodzwonienie się graniczy z cudem. Pielęgniarki / choć oczywiście nie wszystkie/ są przecietne - pracuja w zależności od dnia i humoru.
Moja ocena
obsługa: 4
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 5
 
czas oczekiwania: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie wiem dziewczyno skąd się zerwałaś ale "dr" Tumasz jest nie odpowiedzialną , leniwą i sfochowaną babą. Nawet jakbym umierała do niej bym nie poszła :/

A Dr Chróścicka owszem tu się zgodzę bardzo bardzo dobry lekarz Polecam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
dr tumasz to najgorszy lekarz na wasowskiego, opryskliwa baba jej diagnozy sa z kosmosu,niewiem jak ludzie z chorymi dziecmi moga do tej baby chodzic.Ja jako ojciec nie polecam tej pani dr. Radze Chroscicka lub Muszynska.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie polecam dr. Tumasz . nie jest lekarzem na stanowisku jakim powinna być. nie leczy raczej- jest leniwa .kiedyś i ona bd w potrzebie i niech ja leczy podobna do niej lekarz na inną nie zasługuje .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry