Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Średnio wątek zamknięty W momencie przyjęcia komputeru do serwisu pani ostrzegła, że na diagnozę...
~Janek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 września 2015

Naprawa laptopa wątek zamknięty Serwis rzetelnie i profesjonalnie zdiagnozował przyczynę awarii laptopa....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

nagłe rozczarowanie wątek zamknięty po dwóch latach dobrej współpracy nagle niedotrzymywanie terminów i zbywanie...
~bsiek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 września 2014

Fajnie wątek zamknięty Udałam się do serwisu z problemem , który już mnie irytował od dawna....
~marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

Super firma, rzetelna naprawa wątek zamknięty W Dr Laptop potrafią naprawić wszystko! Do tego miła obsługa, przystępne ceny...
~M
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

Polecam ! wątek zamknięty Laptopa oddałam do naprawy w czwartek, do odbioru był po jednym dniu....
~Anna S
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

Polecam! wątek zamknięty Jeśli problem z laptopem, to tylko tam. Oddałam rano i na drugi dzień w...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lutego 2014

Szybko i skutecznie wątek zamknięty Przede wszystkim na drugi dzień mój laptop był do odbioru. Pęknięty ekran, w...
~Patryk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 grudnia 2013

Dlugi czas realizacji wątek zamknięty Z serwisem bardzo trudno się porozumieć. Oddałem laptopa do naprawy w...
~Dawid
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 listopada 2013

wg mnie warto wątek zamknięty Nie znam się na komputerach, ale oddając komputer do naprawy sprawdziłam...
~Asia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 marca 2013

Szybko i skutecznie wątek zamknięty 28.06.2012 oddałem laptopa do serwisu. Brak obrazu na matrycy i na...
~Seba
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 czerwca 2012

kukinessa - opinia wątek zamknięty Moim zdaniem dobry i miły serwis, nie są naciągaczami.Rzeczowo i...
~kukinessa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 czerwca 2012

Pat - opinia wątek zamknięty Osobiście bardzo polecam Dr Laptop, szybka i skuteczna naprawa mojego laptopa...
~Pat
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 marca 2012

drLAPTOP wątek zamknięty Kożystałam z usług drLAPTOPA i jestem bardzo zadowolona.Firma rzetelna,dobrze...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry