Widok

drewniany domek caloroczny

czy ktos ma namiary na firme, ktora moze przewiezc i zmontowac taki domek na Kaszubach? znalazlam pelno firm, ale z poludnia Polski, a transport stamtad bedzie strasznie drogi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale z czym masz problem?
Masz jakiś konkretny domek gdzieś na południu Polski, do przwiezienia i zmontowania, czy chcesz mieć po prostu drewniany domek który ktoś Ci zrobi na Kaszubach?

---
Gdyby kobiety umiały sformułować problem, jaki mają, byłoby 80% mniej rozwodów :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
:))) w sumie co racja to racja :)

szukam firmy z Pomorza, co mi tanio domek na Kaszubach wybuduje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem co to znaczy tanio - ja nie buduje ale moge na prywatnego maila podac telefon do kogos kto buduje. popytasz dowiesz sie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Gdyby kobiety umiały sformułować problem, jaki mają, byłoby 80% mniej rozwodów :D

...powiedział stary kawaler :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stary?
Pojęcie względne.
Nie narzekam ;]
Juz nawet nie wypominając, żeś sama nie pierwszej świeżości :P

Kawaler?
Owszem. Paru błędów w życiu uniknąłem, ale innym ich wypominać nie zamierzam :P

Zresztą... i tak mnie kochasz, chociaż nigdy publicznie tego nie potwierdzisz :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Firma DELTAX http://www.domypasywne.gda.pl/?kontakt,24 polecam dla mnie zbudowali solidnie niedrogo i bardzo ładnie co najważniejsze szef Pan Paweł słucha sugestii inwestora i potrafi podpowiedzieć lepsze i tańsze rozwiązanie danego problemu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Znowu zalosna krypto reklama
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Kurczę, czytam o swojej firmie i się dziwię ze ktoś nazwał krypto reklama. Nikt z naszej firmy tego nie napisał. Pozdrawiam Paweł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sami wystawiają sobie opinię tym samym szkodząc swojej firmie ponieważ wg mnie są niewiarygodni i podejrzani. Nikt z taką firmą nie będzie chciał mieć do czynienia gdy wchodzą w grę ogromne pieniądze, przeważnie dorobek życia bo nikt bogaty nie bawi się w takie budownictwo drewniane (deski) czy też modułowe będące zbawieniem i marzeniem dla takich jak ja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak już będziesz miał taki domek to pamiętaj o dobrym zabezpieczeniu przed włamaniami. Ja mam taki na mazurach w prawdzie nie całoroczny ale został już okradziony dwa razy. Od tamtej pory zamontowałem w domku inteligentne urządzenia chroniące przed kradzieżami pożarem itp - tak zwane SmartHome - ja bodajże zamawiałam to na jakiejś stronie Ferguson czy jakoś tak, nie wyniosło to jakoś bardzo drogo a kolejną prubę włamania udaremniłam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (182 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...

Jak szybko sprzedać mieszkanie (90 odpowiedzi)

Mam wystawione mieszkanie na wszystkich najpopularniejszych portalach od listopada 2013 i do tej...

rachunki za prad z Energii - licznik "inteligentny" (10 odpowiedzi)

Witam. Mam taki problem : od poczatku tego roku to juz drugi rachunek za energie elektryczna,...

do góry