Widok

drukarnia

Drukarnia realizuje zamówienia profesjonalnie i szybko, kontakt z klientem- rewelacja, są przystępne ceny. Zamawiam z drugiego końca Polski, dostaje gotowy produkt następnego dnia. Polecam serdecznie ;-)
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
czas realizacji: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja korzystam w tym celu z drukarni internetowej Openprint. Mają zarówno dobre ceny, jak i naprawdę dobrą jakość wydruków. Do tego, oprócz normalnych wydruków, czyli różnych ulotek, banerów, plakatów, no, ogólnie takich papierowych rzeczy, można u nich zamówić drukowane gadżety reklamowe, jakieś smycze, torby, balony, a nawet koszulki, gdyby ktoś potrzebował. Moim zdaniem zdecydowanie warto się nimi zainteresować jak się ma jakieś większe zlecenie, bo wychodzi to bardzo atrakcyjnie finansowo, choć małe nakłady takę realizują. No i wysyłka jest za darmo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja natomiast znam drukarnię TPSdruk, oferującą wszelkiego rodzaju wydruki. Teraz także mają dostępny sklep internetowy, dzięki któremu w szybki i prosty sposób można składać u nich zamówienia. Jeśli chodzi o ich sklep to znajdziecie go tutaj ( http://www.tpsdruk.pl/ ). Myślę, że jest to jedna z lepszych drukarni w okolicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio najbardziej zadowolony jest z usług poligraficznych firmy 3 B Project. To nie tylko drukarnia wykorzystująca najnowsze rozwiązania w druku cyfrowym ale również studio graficzne, filmowe i fotograficzne. Bez obaw można jej zlecić nawet stworzenie profesjonalnego projektu wydruku. Ofertę możesz sprawdzić pod adresem http://www.b3project.com.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry