Widok

dużo możnaby pisać...

Szanowni Państwo,
dowiedziałam się o Manekinie od koleżanki z pracy, później wspomniał jeszcze kolega, w końcu sama postanowiłam się wybrać. To chyba najlepszy sposób reklamy - na pewno będę wpadać do Was dużo częściej i na pewno podzielę się z innymi wiedzą o tym sympatycznym miejscu.
Samo umiejscowienie Manekina jest niezbyt ciekawe, ale wystrój to rekompensuje. W lokalu z takimi cenami często można spodziewać się tandetnych krzeseł i zastawy z PSS Społem, natomiast po przejściu przez próg czeka nas miłe zaskoczenie - gustownie, przestronnie wnętrze, goście z sąsiednich stolików nie szturchają się łokciami, jest przytulnie i klimatycznie.
Ogromny wybór naleśników (!!)...pysznych, sycących i naprawde ogromnych - dla przeciętnej kobiety jedna porcja to trochę za dużo, a dla przeciętnego pana - tak "w sam raz". Naprawdę rewelacja - pięknie podane, bardzo smaczne i w świetnej cenie.
Obsługę wspominam miło, Pani kelnerka chętnie doradzała w wyborze, również nie musielismy długo czekać ani na menu, ani na dania, ani na rachunek.
Naprawdę, cieszę się, że mam takie cudeńko pod samym nosem. Wrócę na pewno :) tylko nie pozwólcie opaść mojemu entuzjazmowi.
Moja ocena
Manekin kategoria: Naleśnikarnie
obsługa: 6
 
menu: 6
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

postaramy sie aby nie opadł... entuzjazm oczywiscie..:) pzdrawiam Manekin
zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.manekin.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry