Widok

dyskont na Niedźwiedniku

można prognozować, że "małe dyskonty", takie jak np. nowo otwarta Biedronka przy ul. Kartuskiej 26 albo nowy "mały dyskont" w starej Oliwie, wypchną z rynku przesadnie drogie delikatesy osiedlowe. my, klienci, czekamy na tę chwilę :). nastąpi niebawem ...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wątpię by dyskont był w stanie znaleźć wolną działkę na Niedźwiedniku by stworzyć nowy sklep.
Ewentualnie lokalizację widzę w okolicach nowo budowanego przystanku PKM
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ten teren musi być najpierw przekształcony z przemysłowego na np. handlowo - usługowy. Plany są w trakcie zmian. Dodatkowo miasto planuje zrobić tam równiez przeznaczenie mieszkaniowe. Plany jednak nie weszły jeszcze na Sesję Rady Miasta. Pewnie takim okresem bedzie luty - marzec. Równolegle jednak miasto MUSI wybudować drugą drogę wyjazdową. ponieważ utkniemy w korkach na Góralskiej. Już teraz mamy rano o 8-ej korek aż do Jaszczurówki...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
słyszałam, że teren wokół PKM ma właściciela
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja z moich informacji wiem, że niby miasto sądowo toczy boje z właścicielem terenów tych baraków bo on chciałby przejąć to przez zasiedlenie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tam było kiedyś przedsiębiorstwo Państwowe, które zostało na mocy ustawy z 1989 roku sprywatyzowane i przekształcone w Spółkę Pracowniczą. Czy proces prywatyzacyjny został dokończony? Pytań zagadkowych jest wiele, zaś wszyscy gdybają. Z mojej wiedzy wynika, ze Miasto nie miało interesu w zmianie charakteru terenu określonego w planach zagospodarowania przestrzennego. Od początku istnienia przedsiębiorstwa ciągle był to teren przemysłowy. Dlaczego wcześniej Miasto nie zmieniło warunków zagospodarowania terenu na handlowo - usługowy ??? Nie wiem. Komu na tym zależało? Należało by kogoś zapytać, o co w tym wszystkim chodzi? A nawet samo MIASTO, dlaczego teren tak długo był blokowany. (może p. Prezydenta?)
A wątków do wyjaśnienia jest wiele, np. jak znalazła sie na terenie przedsiębiorstwa Szkoła Prywatna - komercyjna ? Dlaczego Miasto nie chce udzielać informacji publicznej w sprawie. Kto spowodował taki regres i dlaczego. Czy była to zmowa?
Tam nie tylko są baraki, tam są też hale i biura, warsztaty ( nawet dwa ) i słynny złomowiec ALF ... tam pracuje ok. 50 osób!
Przy bramie wjazdowej od Słowackiego wiszą od dwóch tygodni czerwone banery protestacyjne - ktoś to w ogóle zauważył?
Zresztą zapytać należy właściciela terenu dlaczego nie ma tam ciągle Biedronki i kto na tym trzyma łapę...?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jakie ty bzdury wypisujesz, aż się nie chce komentować, kto wybrał ciebie radną,,,,, ( 50 ludzi, pracuje ha , ha )
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miasto nic nie MUSI, a korki na osiedlu to wina szkoły De La Salle, a właściwie rodziców odwożących tam swoje ułomne dzieci. Jeronimo Martins chce zrobić drogę dojazdową we własnym zakresie i Biedronka nie powstanie stricte na terenie osiedla, pod uwagę brane są trzy miejsca. 1) Tereny podziałkowe nad rzeczką. 2) Teren przy przystanku Potokowa w stronę Moreny. 3) Teren działki przy Słowackiego, okolice płaskowyżu.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0
niech ktos wrzuci mapkę z zaznaczonymi lokalizacjami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tak ps. pani niepoRadna, jak już pani chce publicznie o coś oskarżać Radę Miasta i Prezydenta, to radzę mieć dowody, bo takie pomówienia może znaleźć finał w sądzie. I następnym razem nie radzę rozdawać ulotek ze swoim nazwiskiem w dniu wyborów, bo to złamanie ciszy wyborczej i PKW chętnie się tym zajmie (tak, mam na to świadków).
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
Znasz się na wszystkim, a g*wno robisz, dbasz tylko o swoją dietę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dyskontu nie chcę , w koło Niedźwiednika jest pełno, ale zgadzam się sklep Elwarta jest chyba najdroższy w Gdańsku, ale nie trzeba u niego kupować, ja i wszyscy moi znajomi kupują w innych sklepach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry