Widok

dzisiejszy dzień

Na drogach Trójmiasta Temat dostępny też na forum:
jak można dopuścić do sytuacji, że na głównych drogach trójmiasta zalega śnieg po kostke, samochody ledwo co sie poruszaja, tiry na obwodnice nie sa wpuszczane, a piaskarek / solarek / plugow nie widać?

od tygodnia we wszystkich prognozach zapowiadali taką pogodę, ciężko było w dzień - bo już rano były przesłanki do tego ze moze sypać jak sypało - wydać dyspozycje o odniezaniu i sypaniu sola?

co to bedzie jak przyjdzie prawdziwa zima, bo to co dzis sie dzialo - -8 stopni i snieg ledwo co przykrywajacy trawniki - to jedynie przedsmak tego co nas moze czekac

ot tak musialem wylać gdzieś moje zale, bo jak zadzwonilem do organów władzy zostałem olany cieplym moczem, i straszony sądem, bo powiedzialem dosc ostro panu dyspozytorowi co mysle o tej sytuacji i o ludziach odpowiedzialnych za to

zarzadcy drog siedza i pierdza w cieple stolki, zbijaja za to gruba kase, a ja i setki innych kierowcow stoja w korkach po 1,5h, bo komuś ciezko myslenie przychodzi

ze snieznobialym pozdrowieniem
oby jutro bylo lepiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pomarzyć dobra rzecz ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piaskarek i pługow naliczylem dziś z 6 podczas 14 km dojadu do pracy wiec nie przesadzajcie Problem jest taki ze jak ktos nie potrafi jezdzic po sniegu niech jedzie autobusem jak to robia rozsadni ludzie. Wystarczy odrobine wolniej troche wieksze odstepy i mozna jechac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no widzisz, napisz gdzie, bo ja w gdyni podczas przejazdu z centrum na chylonie widzialem dwie - stojace w korku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Grunwaldzka, potem w Sopocie (Zwyciestwa), to moja trasa. Naprawde jezdzily, wiadomo, asfaltu czarnego nie bylo ale jechalo sie OK.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i dziś powtórka, troche posypalo i lewy pas na obwodnicy 60 km/h, droga z turbo ronda do słowackiego korek +/- 20 minut stania, mój przejazd kokoszki - gdynia centrum - 1 h 10 min
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie umiejętności taka prędkość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie umiejeśtności taka zima.
Tylko potraficie uzalać sie ,że są korki ,że są nieodśniezone ulice ale niestety to wasza tez wina bo choć macie opony letnie to wyjezdzacie w swoich bolidach i jedziecie z predkoscia 30 km/h.
Robicie odstepy 30 metrowe od poprzedniego auta i dlatego przez eas są korki.
Nie umiecie zachowac sie jak jedzie pojazd uprzywiliowany.
Spójrzcie na siebie szoferzy za dychę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ratownik?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za brak zimówek na drodze powinien być wysoki mandat np. 500 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Mój pierwszy samochód (201 odpowiedzi)

Jestem przed zakupem swojego pierwszego auta. Jaki samochód polecacie? Musi być 5-cio drzwiowy...

Porsche - nieautoryzowany serwis (33 odpowiedzi)

Czy jest w Trójmieście nieautoryzowany serwis samochodów Porsche?

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

do góry