Widok

e-bike

Czy jest w Gdansku jakaś grupa ? Czasami mijam na trasie e-bikerów na sprzętach o podobnych parametrach do mojego. Taką zimę mamy, że chce się jeździć. Może ktos dolaczy ? Ja pomykam prawie codziennie.
W necie nie znalazłem żadnych informacji oprócz wypożyczalni kiepskiego sprzętu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

e-bike to dla zdechlaków, albo świrusów, którzy orzą ostatnie skrawki wolnej zieleni
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

i po co te inwektywy ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

zalezy co chcesz jezdzic
gravelondo jest niezle, 65 km w 3:15 w najwolniejszej grupie , sa trzy poziomy "kondycyjnosci" wiec mozna sie dopasowac, znajdziesz na fb lub strava
albo rekreacyjnie w lutym
XV Zimowy Rajd Pomorski pttk stolemy na babelki.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za info, ale to imprezy rowerzystów analogowych :D Ja już z analogowymi skończyłem przygody w 2015 roku. Teraz pomykam na elektrykach, szczególnie w nocy. Za dnia staram się używać zamiast samochodu, późnym wieczorem rekreacyjnie. Tereny miejskie, lasy oliwskie, objeżdżam wszystko losowo. Podstawa mocna lampa. Trasy w przedziale 50-100 km W sumie 2-3h zabawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Elektryki to też analogi, ja już pomykam na cyfrowych
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba czegoś nie rozumiem.
Na elektryku robisz 50 km w 2 h czyli średnio 25 km/h lub jak masz lepszy dzień 100 km w 3 h czyli 33 km/h. Jak na elektryk to nie jestem pod wrażeniem. Z tego co pamiętam Babcie na MEVO jeździły 25 km/h. I Ty chcesz się dołączyć do jakiejś grupy ?
Teraz pomyśl.
Jak wrócisz na zwykły rower to zmęczysz się na mniejszym dystansie i zyskasz na czasie.
I jeszcze jedno to jest forum rowerowe a Ty masz rower z silnikiem.
Zgadza się ?
A rower z silnikiem to ?
Rower z silnikiem to motorower.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie do ciebie pytanie bylo. Masz jeszcze 300 stron tematow typowo rowerowych.
Moze tam zajrzyj.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Babcie na MEVO jeździły 25 km/h" O!!! a gdzie znajdę taką babcię? Bo ja na MEVO tylko z górki, bo po prostym już nie dałem rady
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na takim rowerku elektrycznym babcia 25km/h spokojnie pojedzie :) https://interbike.com.pl/rowery-elektryczne/rower-elektryczny-gusto
MEVO miały stalową ramę i faktycznie bolało jak bateria szwankowała :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Latam praktycznie codziennie do pracy na Przymorze. Dodatkowo czasami wieczorami po Gdańsku i okolicach. W lasy wieczorami raczej sam się nie zapuszczam. Mieszkam w Kowalach i chętnie bym czasami gdzieś poleciał. Skąd jesteś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

gdzie dobry serwis rowerowy? (10 odpowiedzi)

cześć, tak się składa, że dużo jeżdze, ale mam dwie lewe ręce i mało cierpliwości do...

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

do góry