Widok

eco- house z Mieszewa poproszę o opinie

Witam

mają ciekawe projekty i dobre ceny czy ktoś budował z nimi dom?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
niestety,jeszcze nie budowałem...ale gdybym miał budować dom w tym systemie to na pewno z tą firmą.
Męczę ich wycenami projektów od trzech lat,ani razu nie odmówili ...
w porównaniu z inną firmą z Miszewa,która zajmuje się budową domów tą technologią.pozdrawiam i życzę powodzenia.
Proszę o wpis gdy powstanie ten piękny dom.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
jest jeszcze hebeldom i stolkal o i sendom, tory raczej odpada bo maja specyficzny podział transz
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja Tobie powiem, że jestem zadowolona. Dokładnie, profesjonalni, nowoczesny pogląd. Oszczędne domy będą za kilka lat normą, a Eco House z takim podejściem i zaangażowaniem zdobędzie ogromną ilość odbiorców.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Pozytywna! :)

Budowałam! :):) Jestem mega zadowolona. Firma Eco House, to przede wszystkim ludzie, którzy z zaangażowaniem, pasją i wiedzą budują domy ekologiczne. Spodobała mi się pewna konstrukcja, miałam również przygotowany pewien projekt, no i ta cena. Inne firmy oferowały mi mega wysokie ceny... masakra... więc firma Eco House wygrała :). Nie żałuję.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jakie drewno wykorzystuje do budowy firma Eco House? Bo mam zamiar skorzystać z ich usług, gdyż same pozytywnie opinie słyszałem, ale obawiam się, co do samego drewna. Czy jest trwałe? Pytanie o tych, którzy już mają już wybudowany przez nich domek:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
drewno skandynawskie ;) solidny materiał, więc nic dziwnego że domy są trwałe;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
drewno skandynawskie jest tylko w szkielecie ścian a reszta to drewno z polski
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wybudowali mi dom letniskowy za bardzo atrakcyjną cenę.
Bardzo uczciwa firma budowlana, która indywidualnie podeszła do mnie jako klienta.
Z przyjemnością polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W maju było pole, w październiku zamieszkaliśmy. Zbudowaliśmy Eco10. Jest już praktycznie po zimie więc mogę coś tutaj napisać. Dom stoi i w słabej zimie jaka była wystarczyło palić nam kominkiem. Budowa domu szła bardzo sprawnie, poziom zaawansowania poszczególnych ekip bardzo dobrze i sympatycznie. Oczywiście nie obyło się bez problemów ale załatwiane były przez Prezesa Piotra w ekspresowym tempie a co najważniejsze na naszą korzyść, więc tak jakby tych problemów nie było. Nasz kierownik budowy (z zewnątrz) stwierdził że materiały bardzo dobrej jakości. Polecam tą firmę!!

PS. Możliwe że Eco-House monitoruje internet więc przy okazji Dziękujemy i pozdrawiamy Basia i Jarek Ożarów Mazowiecki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do ekipy,która montowała konstrukcję domy super naprawdę są fachowcami znają się na rzeczy tyko niestety już ta ekipa nie pracuje z firmą ECO-HOUSE natomiast reszta ekipa od dachu i elewacji nie polecam tynk odchodzi od ściany pęka przy oknach pod parapetami i krokwiach ,blacha na dachu ułożona krzywo jak również obróbki blacharskie po gwoździach zostawione dziury w dachu jeśli ktoś chce obejrzeć zapraszam do Piastowa na poprawienie usterek czekam już ponad 9 miesięcy i do tej pory nikt nie przyjechał .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo jakość niestety kosztuje dlatego śmieszą mnie firmy stawiające domy szkieletowe za 200 000zł. Nikt przy takich stawkach nie będzie dbał o jakość i nikt dobrych materiałów nie użyje.
Dom szkieletowy około 120m2 + garaż to koszt około 300 000zł brutto w stanie deweloperskim z kaloryferami i piecem gazowym.
Firmy podające ceny netto już kombinują a kombinatorstwo nie jest dobre.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

pod elblągiem???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pod Elblągiem? Ja pochodzę z okolic. Można więcej informacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,
mam ogromną prośbę o kontakt, ja również przymierzam się do budowy. Proszę o kontakt 539 929 273 lub na maila m.kielek@igepa.pl

Dziękuje i pozdrawiam
Michał Kiełek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...

Prośba o pomoc gdzie warto mieszkać - zakupić mieszkanie, szereg. (25 odpowiedzi)

Jak w temacie prośba o pomoc dla ludzi z 3 miasta . Chce przeprowadzić sie do trójmiasta . i...

Brama garażowa (24 odpowiedzi)

Witam,poszukuję firmy z okolic Redy, Wejherowa, Rumi która zajmuje się montażem i sprzedażą bram...

do góry