Widok

egzaminy ciąg dalszy

Nauka i Szkolnictwo Temat dostępny też na forum:
Witam,

Poszukuje jakiś wiadomości na temat egzaminów z prawa w turystyce i organizacji i zarządzania. Czy wiecie może coś na ten temat? Organizację mam z dr Darabaszem a prawo z prof. Grzegorzewską. Dziękuje z góry za odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaponiałam dodać że chodzi o WSTiH w Gdańsku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam z tymi wykladowcami 2 lata temu, bo juz jestem po styudiach i w tym roku sie bronilam...z obu przedmiotow jets test , z prawa jednokrotnego wyboru, a z OiZ wielokrotmnego i z obbu przedm tylko z notatek z wykladu, nic spoza. Egz byly sredniej trudnosci, tzn sa w tej szkole latwiejsze pzredmioty ale i sa latwiejsze. Pamietam ze w organziacji i zarzadzaniu trzeba sie bylo dobrze wczytac w pytanie zeby dobzre zrozumiec i odpowiedziec, i sie samemu nie wkopac... Niestety nie mam z tych przedm zadnych materialow. Uwazaj na prawo bo podvchodzac do zerowki, babka nie pozwala zdawac juz w 1 terminie i poprawiac oceny tylko w poprawkowej sesji!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej jesli macie jakies wyklady badz test z podstaw turystyki to prosze oo kontakt moj nr gg to 2334858 z góry dzieki.potrzebuje czegos do tego piątku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

Czy nauka chińskiego jest trudna (5 odpowiedzi)

Jak w temacie. Czy język chiński jest bardzo trudny do nauki?

do góry