Odpowiadasz na:

rehabilitcja

Jak ja tęsknie za rowerem, trzeba się powstrzymywać aby na niego za szybko nie wsiąść dopiero miesiąc po zabiegu ile to jeszcze trzeba uważać...
Czy kiedykolwiek w życiu będzie można wrócić... rozwiń

Jak ja tęsknie za rowerem, trzeba się powstrzymywać aby na niego za szybko nie wsiąść dopiero miesiąc po zabiegu ile to jeszcze trzeba uważać...
Czy kiedykolwiek w życiu będzie można wrócić do kilkugodzinnych treningów albo choćby wycieczek rowerowych.

zobacz wątek
17 lat temu
dbig

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry