Widok

extra wytrzymałe koszuli z logo H24

gdy wyciągnąłem z prania moją super koszulkę z logo H24 okazało się, że koszulka owszem dalej jest jasno szara ale logo już nie jest czarne, tylko wytarto-blado-szare. Moze bym się tym nie przejął tak bardzo, gdyby nie fakt, że to było pierwsze pranie dla tej koszuli. Mój t-shirt z H-21 z Lemborka wygląda ciągle tak samo, tzn. prawie jak nowy a prałem go już z 20 razy. Podsumowując szkoda tych 25 zł, ech...tegoroczne koszulki jakościowo dorównały organizacji tej imprezy, a szkoda...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przygotuj się, że zaraz posypią sie na Ciebie gromy od znajomych królika, że się czepiasz organizatorów. Ja przynajmniej nie umoczyłem kasy w koszulce. Pozdro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym sie tak nie wychylal z negatywna opinia o harpaganie bo zaraz zjawi sie tu bozyszcze panienek z dobrych domow i uczennic liceum s.s. urszulanek oraz mlodych harcerzykow czyli wesoly jedrus we wlasnej osobie i jego mocna ekipa pod wezwaniem :))))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zapłaciłem a wogóle nie dostałem... No, teraz zadowolony?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osobiscie mam duzy szacunek do Wesołego Jedrusia w przeciwieństwie do osób, które traktują forum jako miejsce "rzucania błotem". Moja negatywna opinia na temat koszulki nie zmiania faktu, że pojawię się wiosną na H25, chociażby dlatego żeby sprawdzić czy organizatorzy wzięli do serca konstruktywną krytykę niektórych uczestników.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Camel napisał(a):

> Osobiscie mam duzy szacunek do Wesołego Jedrusia w
> przeciwieństwie do osób, które traktują forum jako miejsce
> "rzucania błotem".

Dziękuję. Właśnie dopiero co wysłałem do organizatorów bardzo długą epistołę z uwagami, głównie natury technicznej do imprezy w Pucku. O sprawie jakości koszulek nie wiedziałem. Za tę cenę rzeczywiście można byłoby spodziewać się czegoś lepszego. Jeśli nie mają namiarów na firmę, która tego rodzaju gadżety robi tanio i solidnie, to mogli z koszulek zrezygnować. Na 25 Harpagana również się wybieram, nie tracąc nadziei, że się odbędzie. A więc: "do przodu żyj". Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A pewnie, że się zjawi! Właśnie dowiedziałem się bardzo ciekawych rzeczy o sobie. Jakoś dziwne, że nie miałem dotychczas okazji spotkać tych zapatrzonych we mnie panienek z dobrych domów, ubóstwiających mnie uczennic liceum s.s. urszulanek, ani starających się mnie naśladować młodych harcerzyków, ale skoro piszesz, że mam swoją mocną ekipę, to widocznie coś o tym wiesz. Koniecznie daj mi na nich namiary, bo chętnie bym się dowiedział, czyim jestem liderem. Swoją drogą, zaskoczyłeś mnie. Byłem przekonany, że jestem idolem chamów, malkontentów i ograniczonych umysłowo mięśniaków. Widocznie się myliłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę, że lubisz obrażać innych ludzi, po organizatorach przyszła kolej na ludzi z forum (czy nie jesteś klegą Korkoracza- ten sam styl i niechęć do gatunku ludzkiego) Jestem bardzo ciekawa czy panienki z dobrych domów, uczennice liceum... , harcerki itd, itp to ludzie gorsi od ciebie- a może to ty i tobie podobni tworzycie specyficzną grupkę, która powinna chodzić własnymi drogami, a nie tymi co większość harpaganowców. Bo większość na szczęście to wspaniali ludzie!!!Wieżę w to, że ty i tobie podobni smętni nieudacznicy bolejący nad urażoną ambicją po prostu znajdziecie sobie lepszą imprezke, oczywiście bez panienek z dobrych domów i będziecie się babrać we własnym sosie wzajemnie siebie opluwając. A to, że nawiązały się prawdziwe przyjaźnie i fajne kontakty między niektórymi uczestnikami rajdu, to chyba boli ciebie najbardziej, ty o tym napewno nie masz pojęcia. Jędrusiowi Wesołemu do pięt nie dorastasz- a to za co go szanują harpaganowcy i panienki z dobrych domów to nie twoja sprawa - i tak nie zrozumiesz, a więc nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za dobry masz proszek. Było nie oglądać tyle reklam. A swoją drogą, nie masz czego żałować (chyba tylko tych 25 zł). Skoro impreza w Pucku nie przypadła Ci do gustu, powinieneś cieszyć się, że napisek się sprał. Mniej będzie złych wspomnień. A z tym Lęborkiem to nie przesadzaj. Już nawet dokładnie nazwy miasta nie możesz odczytać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Runner napisał(a):

>zjawi sie tu bozyszcze panienek z dobrych domow i uczennic liceum s.s. >urszulanek oraz mlodych harcerzykow

hehe, jak ich wymieniasz tak szybko, jedym tchem, to może sam należysz do tego grona???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> hehe, jak ich wymieniasz tak szybko, jedym tchem, to może sam
> należysz do tego grona???

he he, nie naleze, ale he he smiesza mnie kompleksy tego starszego pana....... he he :)))))))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale Ty masz wiedzę o mnie! Nawet wiesz, że mam kompleksy leśne pod Warszawą. A śmieszne tam drzewa, że boki zrywać. Tak pokręcone, że nocą wyglądają jak Runner po przejściu 200 km :))) Przyjedź kiedyś pochodzić, zapraszam, to może się trochę rozchmurzysz. Tylko pilnuj się, żebyś mnie tam nie spotkał, bo skoro działam na Ciebie rozweselająco, mógłbyś umrzeć ze śmiechu. A na przyszłość to mów mi WUJU.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobrze, prosze starszego pana, to jest chcialem powiedziec Wujku Dobra Rada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz już lepiej. Tylko co Ty robisz o tak późnej porze przed komputerem. Dzieci już dawno powinny iść spać. ... :))) Chyba, że to trening przed kolejnym nocnym maratonem. A już tak poważniej: nie pozwól Runner, żeby tacy starsi panowie, jak ja mieli w duszy więcej słońca i wiosny od Ciebie, bo jak będziesz w moim wieku, to nie będziesz miał ochoty spojrzeć w lustro na tego stetryczałego dziada, którego tam zobaczysz. Zapewniam Cię, ze nie jestem zakompleksiony, bo nie mam ku temu najmniejszych powodów, a że lubię kontakty i pracę z młodzieżą, to chyba nic złego. Mam nadzieję, że za pół roku się spotkamy. Jak mnie poznasz, to może zmienisz o mnie zdanie, a jeśli nie, to i tak nie zmniejszy to mojego optymizmu w spojrzeniu na świat i na ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Mam nadzieję, że za pół roku się spotkamy.
> Jak mnie poznasz, to może zmienisz o mnie zdanie

jak bedzie jeszcze ta impreza i w jakims dzikim terenie to bede. na zrazie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jędruś napisał(a):

> Za dobry masz proszek. Było nie oglądać tyle reklam. A swoją
> drogą, nie masz czego żałować (chyba tylko tych 25 zł). Skoro
> impreza w Pucku nie przypadła Ci do gustu, powinieneś cieszyć
> się, że napisek się sprał. Mniej będzie złych wspomnień. A z
> tym Lęborkiem to nie przesadzaj. Już nawet dokładnie nazwy
> miasta nie możesz odczytać.

ups...moja wina, odczytuję bez problemu Lębork 2001 - szkoda że pan Miodek nie uczestniczy w Harpaganach, pozdrawiamWesoły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do WiechaR
Koszulkę też mam i teraz, po ostrzeżeniu Camela, nie wiem, czy ją nosić, czy powiesić w gablocie :))). Startowałem na trasie pieszej więc plakietki nie próbowałem nigdzie przyklejać. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wesoły Jędruś napisał(a):

> Koszulkę też mam i teraz, po ostrzeżeniu Camela, nie wiem, czy
> ją nosić, czy powiesić w gablocie :))).

Zdecydowanie gablota, w suchym miejscu(aby napis sie przypadkiem nie spral).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Informacja dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli wyprać koszulki:
trzeba nadruk wprasować w tkaninę gorącym żelazkiem. Ja włożyłem w koszulkę kilka gazet, a z wierzchu prasowałem przez czystą kartkę papieru żelazkiem rozgrzanym na maksa bez nawilżania . Czas ok. 3 minut/stronę. Prałem bez namaczania w zwykłym wiodącym proszku i nadruk nie zniknął.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wirku chyba nie bedziesz miał mi za złe, że Twoją imformacje umiesciłam w Ksiedze gości? pa i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ależ, jak mogłaś pomyśleć że mógłbym mieć cokolwiek za złe. W końcu jak komuś nadruk, mimo prasowania, zejdzie w praniu, to będziesz miała w tym współudział =:-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0