Widok

"fachowy" montaż okien

Zakupiłem okna dachowe, Ambit je montował, niestety przy większym deszczu od strony mieszkania/wewnętrznej dookoła okna przecieka woda. Było kilka wizyt serwisantów min od producenta okien Velux i wszyscy zgodnie twierdzą że winą jest wadliwy montaż okien, wskazują sposób naprawy Ambit potwierdza i na tym się kończy. Już rok czasu dzwonię rozmawiam, piszę a Ambit nic sobie z tego nie robi ciągle nowe obiecanki.
NALEŻY BEZWZGLĘDNIE NA NICH UWAŻAĆ TOTALNIE LEKCEWAŻĄ KLIENTÓW, NIE POCZUWAJĄ SIĘ DO OBOWIĄZKU NAPRAWY TEGO CO ZROBILI ŹLE. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ FIRMY - NIEŻETELNI KŁAMCY
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 3
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 1
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Odpowiedź obiektu

Jak sam Pan wspomniał, wizyty serwisantów były - dlatego też proszę nas nie obrażać i nie pisać, że lekceważymy klientów. Problem dotyczył braku odpowiedniej izolacji wokół okna, której Pan nie posiadał, a wymagał od nas, żebyśmy ją dostarczyli. Proszę nas nie obwiniać, że montaż został wykonany w warunkach takich jakie Pan zapewnił. Bardzo istotne w tej sprawie jest również to, że ciężko jest cokolwiek ustalić, gdy klient nie odbiera telefonu. Na kilkadziesiąt zadowolonych klientów, zdarza się klient, który nie będzie zadowolony. Owszem - czasem zdarzają się wpadki, a czasem po prostu nie idzie spełnić wymagań klienta. Jest to bardzo przykre, że gdy już ktoś pisze opinię to jest ona taka krzywdząca. Szkoda, że zadowoleni klienci nie mają powodu by pisać pozytywne opinię - może gdyby pisali, internet nie byłby pełen takich krzywdzących opinii?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry