Widok

farbowanie ubran

Oliwa Temat dostępny też na forum:
Gdzie mozna w gda pofarbowac ubranie, lub kupic farbe do tkanin??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Farbowałam z dwa lata temu spodnie na Czyżewskiego w Oliwie, jest taki pas handlowy koło drogi i tam jest punkt farbowania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisz mi dokladny adres gdzie mozna farbowac spodnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
farbniki kupisz w każdym sklepie chemicznym:-)
jednak nie polecam farbowania samemu....popsułam sobie spodnie:(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć! jeśli chodzi o farbowanie ubrań, czyli tzw. farbiarnie to dość tania jest przy ul. Słowackiego mniejwięcej na wysokości ulicy Chrzanowskiego.Idąc w górę ul Słowackiego będzie to po lewej stronie w podwórku. Raczej wszyscy tam wiedzą gdzie. Farbki można kupić w dobrych sklepach chemicznych. Np. ul.Żwirki i Wigury na Zaspie,na ul.Waryńskiego musisz pytać o sklep u Ślepego (to taka miejscowa nazwa-nie ma takiego szyldu). Ubranka jest dość łatwo zafarbować, tylko nie farbuj jeansów i sztruksów, bo nie łapią równo koloru-zostawiają ślady. Po farbowaniu warto kilka razy wypłukać w zimnej wodzie z octem. Pamiętaj jednak, że samodzielnie farbowane ciuszki pod wpływem potu lub deszczu mogą farbować bieliznę i ciało!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

reklama (6 odpowiedzi)

Odsprzedamy powierzchnię reklamową na strojach sportowych drużyny piłkarskiej "Wytrzeźwiałka"...

kluby gay'owskie (67 odpowiedzi)

poszukuje dobrego klubu gay'owskiego w 3city, enzym, szpilka... co dalej? help niezbedna...

do góry