Widok

firma okna-gdańsk (ul. Śląska 66) i Dom-Tour Subisława - znacie/poradźcie

Jeśli ktoś z Was drodzy forumowicze ma jakieś doświadczenia z firmami gdańskimi Okna-Gdańsk ul. Śląska lub Dom-Tour z ul. Subisława to napiszcie proszę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak jak najgorsze. szczerze odradzam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najgorsza firma z którą miałam do czynienia. Drzwi zostały źle zamontowane podcięto je piłką do cięcia metalu na klatce schodowej bo futryny za nisko zamontowano. Panowie nie zabezpieczyli drzwi i futryn podczas wstawiania drzwi więc są porysowane i brudne od gipsu i betonu. Pomiaru dokonywano dwukrotnie pomimo naszych próśb o większe drzwi zamontowano nam mniejsze więc nie wygląda to dobrze. Przy montażu dość mocno ucierpiały ściany zarówno w naszym mieszkaniu jak i od strony klatki schodowej. Z oceny biegłego wynika że montaż został łwykonany nie profesjonalnie , nie fachowo i nie estetycznie. Właścicielka firmy również stwierdziła że owszem źle wstawiono drzwi a pan który je wstawiał został zwolniony. Pomimo wszystko nie doczekaliśmy się żadnej sensownej propozycji na rozwiązanie tej kwestii. Sprawa została skierowana do sądu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

podzielam twoje zdanie szkoda że wcześniej nie zainteresowałam się opiniami. ta firma to totalna katastrofa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie znam tej firmy, to nie wiem czy będzie dobra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Gecco Deweloper (5 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

czy akt notarialny kupna mieszkania oddajemy do banku przy kredycie hipotecznym? (11 odpowiedzi)

szukam tego oryginalu (wypisu) po calej chalupie, bo nagle jest mi potrzebny! i nie pamietam czy...

do góry