Widok

fryzjer azaliowa - proszę o opinie

szukam opinii na temat fryzjera na rogu azaliowej/kminkowej. czy ktos juz korzystal?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
Tak i p.Ada i p. Monika są świetne
Trzeba najlepiej umówić się wcześniej na dany dzień i godzinę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 15
To fryzjerki, które miały zakład na Kokoszkach koło Żubra. Korzystam od lat i jestem bardzo zadowolona. Polecam z przekonaniem i cieszę się, że teraz są bliżej domu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
a można prosić o nr telefonu do salonu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się z dziewczynami, świetne babeczki tną jak się chce :) POLECAM 😁
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
Czy ktoś z obecnych tutaj osób posiada byc moze nr.do tego salonu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Numer do pani Moniki: 506 859 552. Niestety nie mam numeru do pani Ady, ale można się umówić przez panią Monikę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
nr. do salonu 511090769
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tyle razy tam przechodziłem i nie wiedziałem o tym salonie.
Czy jest to też męski fryzjer ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Numer do P. Moniki jest numerem prywatny, proszę na niego nie dzwonić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy to taki typowy salon fryzjerski czy tylko "po znajomościach"? Nie ma tam informacji ani o godzinach otwarcia ani żadnego kontaktu, nawet informacji że to salon fryzjerski. W jaki sposób można się umówić na wizytę? Tylko uzyskując numer telefonu od znajomych? Czy wyszłyście stamtąd zadowolone?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziewczyny są super; czynne często od 8 nawet do 18
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Hihihi tajny fryzjer :) Dobre sobie. Panie maja tak dużo pracy, że chyba nie mają czasu na myślenie o szyldzie - swego czasu był fryzjerski plakat w oknie . Teraz też go chyba nie ma....
Ale nie bójcie sie, zakład super. Fryzjerki obie na medal - i pani Monika i Ada. Polecam , a korzystam z ich usług od lat i jestem zawsze zadowolona.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
To żaden cichy fryzjer. Jak wspomniał przedmówca Panie mają tyle pracy, że trzeba się dużo wcześniej zapisywać. Warto i polecam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zdecydowanie nie polecam. Od jakiegoś czasu pracuje tam blondynka, której wcześniej nie było. Nie wiem czy jest to praktykantka czy nowa fryzjerka. Kobieta nie potrafi wykonać prostego męskiego strzyżenia. Mężczyzna przede mną wyszedł wręcz wściekły, fryzjerka nie potrafiła wykonać najprostszych strzyżeń, które wykonałoby wiele osób we własnym zakresie w domu. Jest bardzo niemiła, pyta klienta czy taka długość włosów odpowiada, jednak po krótkich namysłach klienta, fryzjerka pogoniła go tekstem, że ma szybciej myśleć, bo się spieszy. Następnie wybrała się do umywalki, gdzie klientom myje się włosy, nabrała wody w usta, trochę je przepłukała i "omelała" umywalkę wypluwając wodę, nawet nie spłukując pozostałości z jej ust. Wyszłam stamtąd z ciężkim szokiem i na pewno tam nie wrócię
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 2
moje dziecko nie chce chodzić do pani blondynki stwierdził,że głowa go boli po przyciskaniu maszynki do tej pani już nie pójdzie...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Korzystałam :) Polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
gdzie dokladnie jest ten fryzjer? maja strone internetowa ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czy ktoś wie kiedy wracaja Monika i Ada?
W międzczasie byłam w jakimś 'Atelier';) Dziewczyny moga bez kompleksów konkurować :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
A wiecie może jak ścina pani Elwira? Umówiłam się, ale nie jestem przekonana. Czy to jest ta blondynka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Raczej Ta blondyna bo druga ma na imię Natalia :( czekam na recenzję; )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nie polecam.
Byłam tam z dzieckiem.
Dziecko 4 letnie nie siedzi u fryzjera całkiem spokojnie, a pani zamiast miło je zagadać tylko powtarzała: siedź spokojnie, nie ruszaj się.
Przydałoby się inne podejście do małego klienta
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
Znajoma była tam i po wizycie kompletnie wyłysiała. Nie polecam.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziwne bo nie widziałam nigdzie łysej kobiety
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Także mam niemiłe doświadczenia związane z tym miejscem. Kilkakrotnie korzystałam ale jak byłam w zeszłym tygodniu strasznie cuchnęło czymś od zaplecza. Odór nie do wytrzymania. No i nie sprzątają włosów po poprzednich klientach.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak zgadzam sie ....
a w dodatku na czas wizyty Panie powinny przejac od rodziców obowiazki wychowania ,moze tez przekazac sladowe ilosci kultury oraz dobrych manier , taki fryzjer -wychowawca a to wszystko za jedyne 10 zł.
czy wy kobiety nie macie powazniejszych zmartwien tylko ocena zdolnosci wychowawczych fryzjera?
ja sie umawiam , przychodze , jestem obciety i zawsze zadowolony
to forum lepsze niz nie jedne "trudne sprawy"
drogie panie wiecej luzu, bo to grozi zawalem
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
No cóż ;)za 10 zł niewiele można się spodziewać; ) zarówno od fryzjera jak i klienta. ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja sie zastanawiam czy one sie na tym zapleczu przypadkiem nie załatwiają.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
No przecież tam jest toaleta, bo gdzieś chyba muszą się załatwiać. Może toaleta się zepsuła i z kanalizy smierdzialo. ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
rąbnij sie ww leb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Raz weszłam, bo chcjalam sie zapisać na strzyżenie włosów i korekcje brwi. Tyle arogancji o tych Pan jeszcze nigdzie nie spotkałam. Podziękowałam i juz nigdy tam nie wejdę.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie, bez szyldu, bez żądnej informacji i jeszcze zdziwienie że klient 'jakoś' trafił. Czułem się jak intruz.
Ponadto mogliby chociaż odmalować elewacje, wygląda bardzo obskurnie i to w takim centrum osiedla...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Łaske robią że ktoś przychodzi
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mowię ze chce sie zapisać na korekcje bri, a Pani do mnie ze na kiedy? ja pytań jaki termin maja najbliższy? A ona, nawet nie patrząc w grafiku zeby dac jakaś datę, mowi ze za miesjac i sie uszmiecha do koleżanki jakby one byli Bóg wie kto i nie ma innych salonów w Trojmieszcie.
Tak mi głupio sie zrobiło, i wyszłam z takim niesmakiem i żalem ze wogule do nich weszłam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
A z kim pani rozmawiała. ? z Basią kosmetyczką? To brzmi raczej jak nie z nią. .....może te dziewczyny się nie lubią. ...robią sobie złośliwości. ....tam się w ogóle dziwnie zrobiło. Tak było fajnie jak była Ada. .....teraz upadek, tracą klienta po kliencie. ..skończy się jak z Sawanną ....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy Wy nie macie nic do roboty w nocy z piątku na sobote tylko rozmyslać o jakimś fryzjerze ??!?
Jedna 4.14, druga 7.50. W takich godzinach to sie śpi raczej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Niektórzy nie śpią :) ci co śpią mają inne problemy; )
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam i polecam korzystałam z usługi pani Natalii jak i pani Elwiry i wychodzę zawsze zadowolona z tego salonu :) Widać nie którzy nie mają swoich problemów, że czepiają się o elewacje, reklamę...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jednak forum czytają również właścicielki ;-) I szyld się znalazł i elewacja pomalowana jak trzeba. Kulturka jak trzeba. Co do Pań fryzjerek to wszystkie Panie w tym zakładzie strzygą jak trzeba, chyba że ktoś nie wie sam czego chce;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ok; )pożyjemy zobaczymy, mam tylko nadzieję że Ada i Monika będą miały do czego wracać.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A kiedy wrócą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Terminy porodu miały na listopad ale myślę że będą chciały posiedzieć trochę z dziećmi; ) powinny jakoś na początku przyszłego roku zacząć wracać. ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Będą, będą. Nie przesadzajcie, ja tam przeczekam bo warto ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie polecam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja przeczekam, ale u innego fryzjera. Wrócę tylko do Moniki i Ady
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Stanowczo nie polecam jest tanio i tandetnie przede wszystkim farby bardzo złej jakości włosy miałam bardzo zniszczone po jednym farbowaniu. Panie nie miłe pracują jak za kare
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zgadzam się z Malami5.Byłam raz. Farby beznadziejne ale jaka cena taka jakość. No i panie rzeczywiście zachowywały sie jakby były tam za karę.
Nie polecam.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mojej żonie robiła włosy Pani Elwira. Była bardzo zadowolona z usługi i na pewno skorzysta ponownie z jej usług - na razie było tylko farbowanie. Widać, że dziewczyna to lubi, po sąsiedzku się przysłuchiwałem jak mówi o włosach i czuć, że nie robi tego z przymusu :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11
Raz byłam tam poprawić pasemka i więcej nie zamierzam. Mają okropnej jakości farby. Do tego fryzjerka miała nieświeży oddech i zachowywała się jakby wszystkie rozumy zjadła. Odetchnęłam z ulgą jak już wyszłam.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie polecam bo tam bida z nędzą i umiejętności żadne. A z tego co widzę i klienta źle traktują.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
Postanowiłam skorzystać bo mam po drodze i weszłam tylko na chwilę żeby zapytać się o wolny termin i ewentualnie się umówić ale nie zdążyłam bo jakaś pani z pełnymi ustami wymachując kanapką wykrzyczała mi że ma przerwę. Praktycznie musiałam sama się domyśleć co wybełkotała bo było to zupełnie niezrozumiałe. I tyle było mojej wizyty. W ogóle jak to funkcjonuje.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Miałaś pecha, w końcu każdy ma kiedyś 15 minutówkę w pracy , ja nigdy nie mam problemu by się zapisać. No może gdy dziecko wymaga szybkiego ścięcia trzeba trochę poczekać. Lubię p.Natalię. Super ścina.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Pani Natalii już nie będzie w tym salonie, szkoda
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
A wiadomo gdzie będzie???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
jakaś pani wraca w czerwcu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Pani Natalia zmieniła branże
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy ktoś wie gdzie teraz pracuje lub jak się z nią skontaktować???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11
przecież jest napisane, że zmieniła branże, więc po co nr ?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
a co Ciebie to obchodzi??
Jeśli chcę się z nią skontaktować to moja sprawa w jakim celu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
a to tajemnica jakaś ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja mam numer
Pani Natalia nie pracuje teraz jako fryzjerka
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Prosze. Numer do Pani Natalii 56-655-23-55
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Byłam i polecam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pani Ada juz wrocila i pracuje ;moze bedzie tam lepiej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
No i powinni zdjąć te reklamy bo nie widać fryzjera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mnie tez dwa miesiące temu załatwiły jak intruza, na odczepnego cos tam odpowiedziały ze brak miejsc, ogólnie niezbyt miło potraktowany sie poczułem, póki co do wrzeszcza będe jeździł do fryca i czekał jak powstanie konkurencje na osiedlu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Czy nadal po zakładzie roznosi się fetor z zaplecza ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Tak, dalej załatwiają się na zapleczu!!! Ludzie zastanówcie się zanim się publicznie ośmieszycie!! Nikt nie wpadła na to, że może być problem z kanalizacją? Mieszkam w tym szeregowcu i jakiś czas temu miałam to samo. Czy na prawdę nikt tu nie ma poważniejszych problemów? Przecież one to na pewno wynajmują i nie mają wpływu na takie rzeczy. Wystarczy troszkę pomyśleć, ale widzę, że niektórych to boli. Pozdrawiam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety ten salon wykańczaja pracownice którym nie zależy na klientach sama się przekonałam. Przykro
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Karczemki

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Poszukuje garazu do wynajecia ... (6 odpowiedzi)

Poszukuje garazu do wynajecia. Tylko do przechowywania autka. Nie korzystam z pradu w garazu. Sam...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

do góry