Widok

gabinet ginekologiczny

Bardzo polecam wizytę w gabinecie ginekologicznym na Chełmie.
Ze względu na długi czas oczekiwania na wizytę w mojej przychodni na Suchaninie przeniosłam się tutaj, ponieważ moja ciąża była zagrożona. Na Chełmie nie trzeba czekać kilku tygodni na termin wizyty, jest rownież gabinet USG. Polecam dr Sylwię Gulkowską (konkretna i sympatyczna) oraz dr Szemryka (rzetelny i zawsze uśmiechnięty). Sympatyczna położna - Pani Iwona, króra w razie potrzeby służy pomocą zmartwionej pacjentce. Taki standard powinien być we wszyskich przychodniach.
Marlena
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: -
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja niestety nie jestem zadowolona w 100% z wizyt,ponieważ są bardzo krótkie.A dla kobiety w ciąży myślę,że powinno się poświęcić więcej czasu niż 5 min,bo tyle trwa zazwyczaj wizyta :(. Przez ten pośpiech zapominam o co chciałam Panią doktor zapytać.A przecież ciąża jest stanem niecodziennym,szczególnie gdy jest to pierwszy raz.Pani doktor mimo karty i zapisanych w niej informacji,z tego pośpiechu czasami zapomina ,czy już jakieś badania były robione,czy nie.Naprawdę brakuje mi w tych wizytach większego zainteresowania pacjentką i rozmowy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry