Widok

gang banana

Kryminalne Trójmiasto Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś wie coś o procesie banana czy już się skończył i jakie zapadły wyroki?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
jestescie zalosni :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
ja znam Paputa z Paputkowa oraz Bolka Pasiajuche. Słynny był też Kredens zwany Szafą, Osama zwany Binladenem oraz Pan Kleks!

Nie zapominajmy też o Jurandzie ze Spychowa ;) To był dopiero zawodnik! ;)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Popieram-pan kleks to nr na Zatorzu;D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stawiam na Tolka Banana! ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nigdy nie zrozumiem dlaczego rozpisujecie się tak o tych pseudo bandytach, wszyscy oni to podwórkowe cwaniaki a cały BANAN to zwykły gwałciciel małych dziewczynek... (wszyscy wiedzą o co chodzi) kula w łeb i do piachu...
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Ty co obudziles sie nagle po mitingu z zielska?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Banan nie żyje od kilku lat, wyskoczył z okna i nie był żadnym gwałcicielem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Powiedź to wszystkim nieletnim dziewczynom, które na siłę gwałcił w swoim mieszkaniu.... Ciekawe czy jak by twoja siostra opowiedział ci że to miało miejsce też byś tak twierdził!? Niech się smaży w piekle!!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co ty gadasz?? Banan z Oruni żyje, widziałem go parę dni temu...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Za Juranda Lechia stała dobrze .Arkowcy mieli kake w majtach na samą ksywkę :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry