Widok

organizacja dno, płacisz 90 zł za co? nawet nie chce im sie zamieścic

informacji kiedy będą wyniki, nikt nic nie wie,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O!... Jakiś nowy :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe w jakim czasie Ty byś podliczył i potwierdził wszystkie obecności na PK. Weź też pod uwagę, że orgowie raczej nie spali z piątku na sobotę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w ciągu tygodnia, a może i miesiąca, na pewno termin ten podałbym w zakładce "Wyniki", a tam jak widzisz matrix, według admina rajd trwa bo wyników nie ma,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Twój Nick jest najlepszym komentarzem dla tego co to wypisujesz :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zamiast wypisywać tu te swoje mądrości zamieść człowieku info o terminie publikacji wyników, co jest w tym takiego dziwnego,że chciałbym wiedzieć kiedy to nastąpi, a może to taka specjalna atrakcja dla starych harpaganów, nie wiedzieć nic, nie pytać o nic, płacic i geba w kubeł,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rzeczywiście widać, że nowy... Człowieku, nie czujesz chyba idei i klimatu na takich rajdach!
Co z tego, że nie wiadomo kiedy są wyniki, co z tego, że było mało miejsca do spania, czy co z tego, że mało było pryszniców? To są tylko szczegóły do których delikatne panienki się przyczepiają :)

Pozdrawiam i do zobaczenia na następnym rajdzie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"że było mało miejsca do spania, "

to żeczywiście drobiazg, ale to że orgi wrzeszczą po nocy to już nie jest dobrze
stasko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
He, he
miało być tak

"że było mało miejsca do spania, "

to rzeczywiście drobiazg, ale to że orgi wrzeszczą po nocy to już nie jest dobrze
stasko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skoro juz narzekamy zbiorowo... to jedzenie mogloby być troszke lepsze jednak ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
eee, marudzisz, zupa była dobra
stasko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta zupa to jakies nieporozumienie, w miseczce plywalo z pol kilo selera, 10 cebul, 1/10 ziemniaka i jakas parowa, ktora, sadzac po odcieniach, musiala zrobic harpagana. ;)
same smakolyki. nie pamietam aby na ktoryms poprzednim harpie serwowany byl podobny wynalazek. zamiast naklejki czy innych cudow w postaci 3 kartek, wolalbym jednak jakas normalna grochowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co by nie pisać to najlepiej po Harpie smakuje gorąca herbata z cytryną i cukrem... na stołówce wypiłem trzy! ;)

na złodzieju czapka GORE ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wybacz ,że nie czuję tego, jak można tak olewać ludzi, no nie wiem jak można nie mieć czasu na wklepanie na stronie infa o terminie podania wyników, no taki delikatny jestem,że jak płace 90 dych to chcę znac nawet tak utajnione informacje jak data publikacji wyników, .......i do nastepnego harpagana oczywiście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogłeś zapłacić wcześniej. Byłoby taniej. To raz. A dwa, nikt Cię nie zmuszam do wydawania kasy i oczekiwania na wyniki, bo na nie czeka się na Harpie zawsze. Jeśli startujesz tylko dla zobaczenia swojego nazwiska na liście to daj sobie odrazu spokój.

Zamiast okazywać radość z ukończenia z*******ej imprezy, masz pretensje o jakieś duperele. Do tego jako anonimowy ktoś tam... Taka niepisana reguła na forum z poprzednich edycji, jeśli krytykujesz, podawaj swój numerek.

Mimo to pozdrawiam i gratuluję ukończenia.



Bynio (710)
----------------------------------------
www.mtb3x.pl || hamujesz - przegrywasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to nie jest dobra strategia, wypisywać głupoty agresywnym językiem, publicznie żałować kilku złotych więcej i się odgrażać wizytą za rok

jak pisali poprzednicy - szkoda, że klimatu nie łyknąłeś, Harp to nie spacer lazurowym wybrzeżem w słomkowym kapeluszu, dziwię się, że tego nie odkryłeś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uwaga słuszna tylko po co ta agresja?
Musze powiedzieć że spodziewałem sie że dzięki SportIdent na rowerowej wyniki przedwstępne pojawią się jeszcze w sobote wieczorem a najpóźniej rano. No ale poczekamy, ze swojego wyniku i tak jestem bardzo zadowolony :).
Trasa była bardzo fajna. Co do organizacji to ja miałbym jedynie uwage do wrzasków w nocy, no i może by się więcej stanowisk do wydawania/odbierania chipów przydało. Poza tym super :D.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda, wrzaski były z lekka wkur... może przy okazji kolejnej edycji padnie oficjalny apel do o "ciszę nocną". Poza tym impreza jak zwykle super! Tak trzymać!

na złodzieju czapka GORE ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
było spać na zewnątrz - cisza, spokój, jest się gdzie obrócić i co najważniejsze - powietrze jakieś takie bardziej świeże ;)

pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolego Sympatyczny - nie wiem czy będziesz przynajmniej częściowo usatysfakcjonowany ponieważ zamiast terminu opublikowania wyników opublikowano wyniki...

Pzdr
----
"Time is nature's way of keeping everything from happening at once"
{Woody Allen}
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwne też, że czepiał się tego, że admin nie napisał info o tym, że rajd został zakończony. Każdy przecież wie, że się zakończył. Wstępne wyniki tego samego dnia. W niedzielę rano już jakieś wywieszone widziałem. Po co te nerwy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyniki zostały wywieszone w sobotę po zakończeniu.
Mam zdjęcie z 23:47 z pierwszą 10 trasy rowerowej.
Teraz autor wątku może się pochwalić jaki to mocny na trasie był i czy wyszło mu coś poza biadoleniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znacie takie powiedzenie? "puste naczynia najwięcej brzęczą" ? :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pasuje do ciebie pustaku salomonowy jak ulał, nie masz nic do powiedzenia na temat to po co się tu produkujesz? kompleksy masz jakieś to do psychiatry zasuwaj,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem jak inni, ale ja takich jak Ty nie życzę sobie na trasie Harpagana. To jest impreza na nieosiągalnym, jak na razie dla Ciebie pułapie kultury. Mam nadzieję, że nie spotkam nigdy na trasie równie niekulturalnego uczestnika. Piękno tej imprezy polega właśnie na wzajemnym życzliwym podejściu do współzawodników.

Dość narzekań marudy - wyniki są i powiem tylko, że bywało lepiej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Swoją drogą czekałem na te wyniki niecierpliwie i jestem wielce zdziwiony taką ilością harpaganów, myślałem że będzie znaaacznie mniej..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam prośbę aby wyniki komentować w nowym wątku - ten jest dość żenujący i fajnie byłoby aby się zagrzebał w niebycie.
----
"Time is nature's way of keeping everything from happening at once"
{Woody Allen}
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje kalectwo ( brak kończyn) uniemozliwia mi start w harpaganie, na pewno nie zobaczysz mnie na trasie, mozesz spokojnie jechać, ....przemyśl jednak sprawę z tymi oskrżeniami o brak kultury, bo o kulturze ludzi świadczy tez ich stosunek do inwalidów,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widać,że wyznawcy harpagana są bardziej zgryxliwi niż wyznawcy ojca dyrektora, nie było moim zamiarem nikogo obrażać i nikogo o nic oskarżac, najnormalniej w swiecie chiałem zwrócic uwage na to,że strona w zakłądce "Wyniki" jest do luftu, ta zakładka to było dno, nie może tak byc,że organizator nie informuje uczestników kiedy ogłosi wyniki bo to sprawa kardynalna, prosze nie ujadac na mnie za ten post bo widze,że 3/4 ujadaczy nie zrozumiało 95% jego znaczenia i celu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie miałeś zamiaru ... ale tak Ci jakoś słabo wyszło.
----
"Time is nature's way of keeping everything from happening at once"
{Woody Allen}
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam inne zdanie, wielkie dzięki za trud dla Karola i spółki za zorganizowanie kolejnego Harpa! A co do wyników: szybko organizatorzy dają wyniki wstępne, a na "official" trzeba poczekać na czas poodwoławczy (mówi o tym regulamin).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja też kamyczek dorzucę, a co? .. choć nie chodze tylko jadę to życzył bym sobie aby piechurom tak wyznaczać trasę by słońce zawsze mieli za sobą (cokolwiek przez to rozumieć) ... tyle bym zmienił .... nie dajmy się zwariować i karmić "trolla"..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0