Widok

gdyby nie ochroniarze..

powiem tak: klub jest ok, nie miałabym zatrzeżen gdyby nie ochroniarze. Kolegi nie chieli wpuscic bo był mokry, hmm to naprawde zaskakujące przy padającym deszczu.. Albo nawet nie mozna wyjsc na chwile bo spowrotem juz nie wpuszczą (i to nie wiadomo z jakiego powodu skoro dla studentów wstep bezpłatny). Selekcja na zasadzie co im sie podoba..
Moja ocena
obsługa: 2
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 3
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ochrona koszmarna.raczej tam nie chodzę właśnie z tego względu, dziś dałam im naprawdę ostatnią szansę, wyszłam szybciej niż weszłam i już więcej tam nie wrócę.nie żeby nie chcieli nas wpuścić, ale są tak strasznie niemili i robią łaskę, że naprawdę się odechciewa. a kiedyś był to taki fajny klub i tylko z sentymentu tam wróciłam. ale dookoła jest na tyle dużo fajnych konkurencyjnych klubów, że już więcej próbować nie zamierzam. Tak właśnie tracicie KLIENTÓW!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wstęp bezpłatny, ale dla studentów, którzy przejdą selekcje. Naprawdę nie jest ona wymagająca w porównaniu do innych miejsc w trójmieście, dostosowana do studenckich warunków, nikt w lakierkach za pół tysiaka nie każe śmigać, ale minimum przyzwoitości i elegancji warto zachować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry