Widok

gdzie H36

Gdzie H-36? Sa juz jakies przecieki? Ja tam od dzis juz zaczynam trening?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hołk. Zauwarzyłem, iż ruszyło się coś na stronie Harpagana. Wiec zaraz zapisy bedą tak sobie myśle. Nie moge sie już doczekać kiedy wystartuję!:)
Dla mnie to ten Harpagan może się odbywać nawet w Malborku na Zamku ;) byle jak najszybciej.

remek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze by tak tydzien wczesniej...bom ko...wa zajety 17,18
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
asus112 napisał(a):

> moze by tak tydzien wczesniej...bom ko...wa zajety 17,18

załatw jakieś wybory w tym terminie i bedziesz miał co chcesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jankes. napisał(a):

> asus112 napisał(a):
>
> > moze by tak tydzien wczesniej...bom ko...wa zajety 17,18
>
> załatw jakieś wybory w tym terminie i bedziesz miał co chcesz

mowisz hmm.. rok temu wam zalatwilem to moze teraz ktos sie wykaze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już od kilku edycji pojawiają się spekulacje, że będzie w Elblągu i zawsze jest gdzie indziej. Więc tym razem pewnie też nie będzie w Elblągu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może będzie w N.......e ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Nowym Porcie?
Chyba nie. Ja obstawiam okolice 30 H.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedno jest pewne. Dopóki patronat nad imprezą sprawuje Wojewoda Pomorski, to o Elblągu można zapomnieć. Jak zawsze, organizatorzy wymyślą takie miejsce, którego specjalnie nie będziemy się spodziewać. Proponuje cierpliwie poczekać.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wojewoda pomorski to kto to jest :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zajrzyj na stronę www Harpagana, to będziesz wiedział. Jest jednym z instytucji, która objęła rajd patronatem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie sądzę żeby Bory Tucholskie jeszcze się kiedyś powtórzyły.
Zbyt płasko.
Zbyt prosta nawigacja.
Orgowie raczej nie pozwolą sobie na kolejną edycję ze 140 tytułami Harpagana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MaRS napisał(a):
> Orgowie raczej nie pozwolą sobie na kolejną edycję ze 140
> tytułami Harpagana.

Zgadza sie ... samo wypisanie certyfikatów zajmuje sporo czasu, a to pewnie i tak część roboty papierkowej ze zdobywcami tytułów Harpagana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na 100% będzie w NOWE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
BERT napisał(a):

> na 100% będzie w NOWE

Nowe to już kujawsko-pomorskie a regulamin tego nie przewiduje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu się mylicie.
Widziano jakiś dziwnych rowerzystów w okolicy Chojnic i Człuchowa ;-)))

Proponuję jakąś nagrodę dla tego kto dobrze obstawi punkt startu.
np. puchar Harpa-Gun(a) dla najlepszego strzelca ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuję nie kusić nagrodami, bowiem jeszcze jakiś nadgorliwy z okolic przyklubowych się wygada i będzie nieuczciwie. Jeżeli już to strzelać edycję wiosenną - to miejsce na pewno jest nieznane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na żadną nagrodę nie liczę :-)

Być może jutro wiele się wyjaśni :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jeszcze ten zarąbisty piach - pamiętam do dziś :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A więc SIERAKOWICE.
Do zobaczenia na starcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czas zacząć uczyć się j.kaszubskiego, wiele miejscowości ma obecnie tylko żółte tablice z nazwą kaszubską np: Sierakujce czy jakoś tak :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0