Hołk. Zauwarzyłem, iż ruszyło się coś na stronie Harpagana. Wiec zaraz zapisy bedą tak sobie myśle. Nie moge sie już doczekać kiedy wystartuję!:)
Dla mnie to ten Harpagan może się odbywać nawet w Malborku na Zamku ;) byle jak najszybciej.
Jedno jest pewne. Dopóki patronat nad imprezą sprawuje Wojewoda Pomorski, to o Elblągu można zapomnieć. Jak zawsze, organizatorzy wymyślą takie miejsce, którego specjalnie nie będziemy się spodziewać. Proponuje cierpliwie poczekać.
Nie sądzę żeby Bory Tucholskie jeszcze się kiedyś powtórzyły.
Zbyt płasko.
Zbyt prosta nawigacja.
Orgowie raczej nie pozwolą sobie na kolejną edycję ze 140 tytułami Harpagana.
proponuję nie kusić nagrodami, bowiem jeszcze jakiś nadgorliwy z okolic przyklubowych się wygada i będzie nieuczciwie. Jeżeli już to strzelać edycję wiosenną - to miejsce na pewno jest nieznane.